ebook Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook
3.56 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 954)

Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 26.24
Audiobook - najniższa cena: 29.92
wciąż za drogo?
29.92 zł Lub 26.93 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
30.02 zł
31.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

„Ucieczka” jest lekturą obowiązkową o działaniu terapeutycznym. Skuteczną na tetryczenie. Zalecaną nastolatkom w każdym wieku. Jak spostrzegli recenzenci książki, Andrzej Pilipiuk udał się w podróż w czasie. Przypomniał sobie, jak się męczył w nudnej szkole, jak marzył by się z niej wyrwać. Przypomniał sobie, jakie książki pragnął wtedy czytać i... taką właśnie książkę napisał. Zawiera przygody Tomka Paczenki oraz Maćka, wnuka najsłynniejszego polskiego egzorcysty-bimbrownika. Brzmi znajomo? Bez obaw! Dawka Wędrowycza nie groźna dla życia i zdrowia.

Największym problemem życiowym czternastoletniego Pawła Koćki jest perspektywa nudnych wakacji. Nagle wszystko wywraca się do góry nogami. Paweł jest świadkiem zabicia agentów KGB, zostaje porwany, a potem wysłany – podobno dla własnego bezpieczeństwa – do norweskiej wioski za kołem podbiegunowym.
Jeśli zrujnowany dom, śledzący go leśniczy-szpieg, arystokratki na białych koniach i zwariowany kumpel Maciek, wnuk Jakuba Wędrowycza, to synonim bezpieczeństwa, lepiej nie myśleć, jak będą wyglądały dalsze dni...

Audiobooka wysłuchasz w doskonałej interpretacji Macieja Więckowskiego.

Norweski Dziennik: Ucieczka - audiobook od Andrzej Pilipiuk możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć