Miecz i kwiaty Tom 1 - audiobook
3.69 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 157)

Miecz i kwiaty Tom 1 - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Wspaniała opowieść o wyprawach krzyżowych. Oto pierwsza część trylogii „Miecz i kwiaty” Marcina Mortki w wersji audio.

Gastona de Baideaux męczą upiory przeszłości. Chce odkupić winy i odnaleźć swego brata. Przyłącza się więc do wyprawy Europejczyków do Ziemi Świętej. Motywacje rycerzy, wojowników i pokutników są różne. Są tacy, którzy myślą tylko o obietnicach bogactwa i chwały. Bez względu na cel, jaki im przyświeca, wszyscy wybrali jeden kierunek.

Pierwsza część serii to sam początek długiej podróży – wyprawy nie tylko do odległej, uświęconej krainy, ale także w głąb siebie. Gaston jest jeszcze młody, naiwny, podatny na wpływy i urok pewnej hrabianki, ale również zdeterminowany. Ma wokół siebie przyjaciół, z którymi odważnie stawi czoła przeciwnościom. To wspaniała opowieść, w którym przygoda łączy się z historią. Nie zabraknie też motywów fantastycznych, które urozmaicają losy dzielnego krzyżowca

Miecz i kwiaty Tom 1 od Marcin Mortka możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć