ebook Ziarno prawdy - audiobook
4.05 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 4248)

Ziarno prawdy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 29.30
34.06 złpremium: 20.44 zł Lub 20.44 zł
39.90 zł
29.30 zł
Inne proponowane

Sandomierz. Tuż po Wielkanocy pod murami starej synagogi zostają znalezione zwłoki lubianej działaczki społecznej. Śledztwo obejmuje obcy i samotny uciekinier z Warszawy – prokurator Teodor Szacki. Szybko dowiaduje się, że małe miasto może mieć wielkie tajemnice. Powracają dawne winy i zbrodnie, w XXI wieku ożywają antysemickie przesądy, histeria i psychoza skutecznie ryglują wszystkie drzwi i usta. Wśród zagadek i kłamstw prokurator próbuje odnaleźć ziarno prawdy.

„Ziarno prawdy” jest kontynuacją bestsellerowego „Uwikłania” i – podobnie jak pierwsza część – otrzymało w 2012 roku Nagrodę Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną i sensacyjną. Powieść została sfilmowana przez Borysa Lankosza w 2015 roku. W rolę prokuratora Szackiego wcielił się Robert Więckiewicz.

Ziarno prawdy - audiobook od Zygmunt Miłoszewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć