ebook Kocie historie. Trylogia - audiobook
5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Kocie historie. Trylogia - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym miesiącu
Audiobook - najniższa cena: 17.90
wciąż za drogo?
-10% 17.90 zł
-14% 25.42 zł Lub 22.88 zł
26.91 zł
Inne proponowane

Trzy części „Kocich historii” razem! Dziecięcy bestseller w interpretacji Jarosława Boberka – dobra zabawa gwarantowana.

Koty, najbardziej tajemnicze i nieprzewidywalne stworzenia, bardzo często fascynują pisarzy. Pewnie dlatego powstało tyle „kocich opowieści”. Jeśli Ty też je lubisz, posłuchaj tej sympatycznej książki.
Herman, Zofia i Gienek to koty mieszkające w domu Dużego. Duży ma do nich anielską cierpliwość, a jego pupile mnóstwo czasu i szalonych pomysłów. Uwielbiają, gdy coś się dzieje, więc gdy jest nudno, wpadają na kolejny genialny pomysł. Potrafią nawet zmienić się w detektywów, jeśli wymaga tego sytuacja.
Ile zamieszania może wprowadzić trójka kotów? Dowiecie się tego z „Kocich historii”. Ale co się stanie, gdy dołączy do nich czteroletnia Julka? Zdradzimy wam tylko, że całe towarzystwo świetnie się bawi, odwiedzając wiewiórki w parku, przygotowując przedstawienie, a nawet... operując i lecąc w kosmos!
Te zabawne i ciepłe książki pokazują, jak absorbujące jest poznawanie świata i jak niezwykła może być codzienność dzięki odrobinie wyobraźni.

Kocie historie. Trylogia - audiobook od Tomasz Trojanowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć