Szczęście all inclusive
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.47 / 5.00
liczba ocen: 590
cena polecana: 21.52
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
26.90 złpremium: 16.14 zł
21.52 zł
26.90 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
20.18 zł
20.18 zł
20.79 zł
21.25 zł
21.52 zł
22.51 zł
23.94 zł
24.21 zł
24.50 zł
26.90 zł
26.90 zł
26.90 zł
Opis:

Lekka, wakacyjna opowieść o ciepłym przesłaniu, skąpana w południowym słońcu uroczej wyspy. Szczęście czasem jest na wyciągnięcie dłoni, ale bywa, że trzeba po nie wyruszyć aż do Grecji…

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów. 
Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią, ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny Grek, Kostas, właściciel gaju oliwnego.
Wszyscy spotykają się w luksusowym hotelu w samym środku upalnego lata. Ciąg wydarzeń sprawi, że dla każdego z nich greckie wakacje okażą się przełomowe. Bo szczęście przychodzi znienacka, zaskakuje i obezwładnia jak piękne krajobrazy słonecznej wyspy. Szczególnie szczęście all inclusive.

Szczęście all inclusive od Krystyna Mirek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
CYTATY:
Ponoć nawet w suchej studni może pojawić się woda a w całkiem wypalonym małżeństwie miłość. Piękne słowa,ale to, co dobrze brzmi,niekoniecznie łatwo stosuje się w praktyce.
Człowiek pakuje się na wakacje i nie ma najczęściej świadomości, że oprócz kremów, ciuchów i okularów słonecznych zabiera też ze sobą wszystkie problemy. Postawisz walizkę w nowym miejscu i czujesz nagle, że one też są z tobą, nie zostały niestety w domu.
Czasami głupota jest tak wielka, że brakuje skali, aby ją zmierzyć.
Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć