Facet w czerni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.50 / 5.00
liczba ocen: 502
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 16.75 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.98 zł
22.89 zł
27.92 zł
27.92 zł
Pozostałe księgarnie
16.75 zł
27.92 zł
22.26 zł
23.17 zł
25.13 zł
25.13 zł
27.92 zł
Opis:

Kontynuacja głośnego przeboju.

Dreszcz potrzebuje muzyki, by ogarnąć wszystko, co dzieje się wokół niego. Potrzebuje naprawdę ostrego grania.

Oprócz codziennej walki z kacem i urwanym filmem musi ścierać się z najbardziej przerażającymi tworami śląskiego półświatka: węglowymi zombie, mikołowską mafią, a nawet... z rzeźnikiem z Sosnowca. W niebanalnym zadaniu pomagają mu: kumpel emeryt, młodociany kamerdyner, i paru herosów. W tym... super-żule  z katowickiego dworca i jedyny prawdziwy Polak. W dodatku czarny.

Są pieniądze, są kebaby i jest nowa kapela - żyć nie umierać.

Przewrotny (prawie) komiks Ćwieka o  superbohaterach w trudnych czasach fejsa, słitfoci i Łan Dajrekszon.

Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  W mojej ocenie gorszy od części pierwszej ale godny polecenia rock'n'rollowy staruszek. Całość utrzymana w konwencji. Miłej lektury z grającymi w głowie evergreenami :)

 • Awatar

  Jakub Ćwiek znów wyszedł po za ogólnie przyjęte ramy powieściowe. Dreszcz osadzony w komiksowych realiach i napisany w tym specyficznym stylu narracji doprowadził mnie nie raz do śmiechu. Drugi Tom - Facet w Czerni jest niesamowitą ewolucją dotychczasowych przygód bohatera. Znów wiele śmiechu, rocka i wymiocin, ale tym razem wszystko to okraszone dużą dozą refelksja rodem z "Nic Śmiesznego". Warto przebić się przez komiczną warstę książki i dojść do głębi.

  Serdecznie Polecam i czekam na więcej

 • Awatar

  Jakub Ćwiek stworzył kontrowersyjną i niezwykle oryginalną powieść, wyróżniającą się zdecydowanie na księgarskich półkach. Dla wielbicieli rocka - to lektura obowiązkowa! Muzyka szaleje po stronach tej książki.

Inne proponowane
Warto zerknąć