ebook Krzyk Maorysów
4.12 / 5.00 (liczba ocen: 3585)

Krzyk Maorysów
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.75
wciąż za drogo?
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
24.75 zł 20% rabatu
-20% 26.40 zł Lub 23.76 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
-20% 26.40 zł
33.00 zł
Inne proponowane

Porywająca nowozelandzka saga! Trzymająca w napięciu, pełna zawirowań i rodzinnych konfliktów powieść obyczajowa z sugestywnymi bohaterami i doskonałymi opisami.

Nowa Zelandia, Canterbury Plains, 1907: Gloria dorasta na Kiward Station. Jej szczęśliwe, radosne dzieciństwo kończy się gwałtownie, kiedy wraz ze swoją kuzynką, Lilian, zostaje wysłana do angielskiej szkoły z internatem. Lilian doskonale odnajduje się w nowym świecie, Gloria natomiast zaczyna nienawidzić swoich rodziców za to, że zmusili ją do takiego życia. Dziewczyna za wszelką cenę chce wrócić do Nowej Zelandii. Potajemnie układa plan, w efekcie którego znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie… Los dokonuje gwałtownego zwrotu i raz jeszcze okaże się, jak wiele ludzkich uczuć może być przyczyną zarówno rozpaczy, jak i siły.
Sarah Lark w ciekawy i interesujący sposób ukazuje historię nowozelandzkiej rodziny, której życie nierozłącznie splecione jest z tradycjami Maorysów.

„Znakomita opowieść o współistnieniu dwóch kultur: europejskiej i nowozelandzkich Maorysów” – Lesestunde

Krzyk Maorysów od Sarah Lark możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Są takie wspomnienia, z którymi można żyć tylko wtedy, jeśli się nikomu o nich nie opowiada...
Prawdziwa wielka miłość to chyba zbyt wiele jak na jedno ludzkie serce.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć