ebook Kim jesteś? Test osobowości ID16
4.5 / 5.00 (liczba ocen: 2)

Kim jesteś? Test osobowości ID16
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 10.63
12.50 złpremium: 7.50 zł Lub 7.50 zł
10.63 zł
12.50 zł
12.50 zł Lub 11.25 zł
8.75 zł
9.13 zł
9.88 zł
10.00 zł
10.33 zł
10.79 zł
11.25 zł
12.50 zł
12.50 zł
12.50 zł
12.50 zł
Inne proponowane

Do którego z 16 typów osobowości należysz? Jesteś energicznym i zdecydowanym „administratorem”? Wrażliwym i twórczym „artystą”? A może analitycznym i błyskotliwym „logikiem”?

Dzięki testowi ID16 znajdziesz odpowiedź na to intrygujące pytanie, a twoje odkrycie sprawi, że lepiej zrozumiesz siebie oraz innych!

DODATKOWE INFORMACJE

„Kim jesteś?” zawiera test ID16 oraz zarysy poszczególnych typów osobowości (w tym informację o naturalnych skłonnościach, pokrewnych typach, a także częstości występowania danego typu w populacji).

Typologie osobowości odwołujące się do teorii Carla Gustava Junga (do których należy ID16) są narzędziem powszechnie stosowanym w praktyce pedagogicznej, coachingu, zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz poradnictwie zawodowym i małżeńskim. Stanowią one również podstawę wielu programów wspierających rozwój osobisty i doskonalących relacje międzyludzkie. Jungowskie testy osobowości stały się standardowym narzędziem stosowanym przez większość globalnych przedsiębiorstw w procesie rekrutacji oraz w rozwoju zawodowym.

 

KOMENTARZE

„Szkoda, że nie dowiedziałem się tego jakieś 20 lat temu. Moje życie wyglądałoby inaczej”.

 „Lepiej poznałem siebie. Warto było poświęcić czas!”.

„Zaskoczyło mnie to, ale też pozwoliło mi zrozumieć niektóre moje odczucia i reakcje”.

Kim jesteś? Test osobowości ID16 od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Zrobiłem test. Pytania były zaskakujące i nie dało się oszukiwać ;P

  • Awatar

    „KIM JESTEŚ? TEST OSOBOWOŚCI ID16” to dość ciekawa pozycja, która przedstawia 16 typów osobowości wg. teorii Carla Gustava Junga. Na wstępie zawartych jest parę informacji na temat samej teorii. Później jest część zasadnicza czyli test, który pozwoli określić do którego typu osobowości należymy, a następnie każdy typ osobowości w ogólnym zarysie. Dowiedziałam się paru interesujących rzeczy na swój temat. Teraz pozostaje mi tylko bardziej zagłębić się w swój typ osobowości. Książkę kupiłam w promocji i przyznam szczerze, że warto było.

Warto zerknąć