ebook Demony wojny. Część 2
3.85 / 5.00 (liczba ocen: 667)

Demony wojny. Część 2
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.56
Audiobook - najniższa cena: 29.45
wciąż za drogo?
27.83 złpremium: 17.96 zł Lub 17.96 zł
25.44 zł Lub 22.90 zł
29.93 zł
29.93 zł Lub 26.94 zł
29.93 zł
-42% 15.56 zł
26.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Druga część kontynuacji „Demonów Leningradu”. Rozgrywa się jedna z ostatnich bitew II wojny światowej w Europie, Festung Breslau spływa krwią, a wojskowy wywiad toczy z NKWD potajemną walkę… Trwa jedna z ostatnich bitew II wojny światowej w Europie. Festung Breslau spływa krwią w kleszczach najpotężniejszej armii świata. Pułkownik Razumowski przybywa do miasta w poszukiwaniu dokumentów o niezwykłej wadze, ukrytych na rozkaz samego Himmlera.Stalin – kolejny raz – stawia na rywalizację między wywiadem wojskowym a NKWD, tyle że Beria nie przywykł grać uczciwie, tym bardziej że stawka jest wysoka: III Rzesza dogorywa, lada moment dotychczasowi sojusznicy zetrą się w bezwzględnej walce o panowanie nad światem. O wyniku tego starcia może zadecydować archiwum Himmlera, dlatego nikt nie ma zamiaru przestrzegać zasad, ani okazywać litości przegranym...

Demony wojny. Część 2 od Adam Przechrzta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Prawdziwa gratka dla miłośników kryminału w twierdzy Breslau. mamy tu awanturniczego bohatera, milicjanta i szpiega, obrońcę i mściciela kobiet a także ratownika wygłodzonych dzieci. Nieustraszonego pogromcę gwałcicieli i tropiciela sekciarzy ludojadów.
    Znajdzie się coś zarówno dla miłośników pana Krajewskiego, jak i pana Ziemiańskiego.
    A teraz poważnie: od pierwszego akapitu, czytelnik zapada się w wartko utkaną przez autora sieć fabuły. Nie ma czasu na nudę. Akcja wartka, wiele zwrotów, wciąż pojawiają się nowe wątki. Nierzadko wybuchy śmiechu, hamowane są ukradkowa łezką. Dla odmiany bohater nie zgotuje okrutnego losu swej najnowszej kochanicy ,tak jak w poprzednich lekturach [ale to już chyba spoiler].
    Słowem wysokiej klasy proza wyższych lotów.

Warto zerknąć