ebook Komunikacja wizualna. Nowoczesne narzędzia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 181

Komunikacja wizualna. Nowoczesne narzędzia
ebook: pdf

E-book - polecana oferta: 15.23
15.23 zł
21.00 zł
14.64 zł
15.46 zł
18.20 zł
19.04 zł
28.00 zł z kodem: 18.00 zł

Książka KOMUNIKACJA WIZUALNA. NOWOCZESNE NARZĘDZIA stanowi kompendium uporządkowanej, podstawowej wiedzy z zakresu reklamy, brandingu i public relations.

Autorka, Ewelina Witek - specjalistka w dziedzinie nowych miedów, opisuje w niej swoje działania badawcze, skupiając się głównie wokół nowych narzędzi wykorzystywanych obecnie w auidowizualności. Do tych działań Autorka nie boi się włączyć nowoczesnej telewizji, współczesnego kina, teatru postdramatycznego, także Internetu, a w szczegóności portali społecznościowych, gier komuterowych (grywalizacja), urządzeń mobilnych (smartofony, tablety itp.) Sugeruje również, że wkrótce jedynym ograniczeniem w komunikacji wizualnej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi będzie wyobraźnia i kreacja pracownika marektingu.

Zawarte w książce treści jej adresatem czynią zarówno studentów wydziałów komunikacji, a także kadrę zarządzającą, pracowników reklamy i marketingu.

Komunikacja wizualna. Nowoczesne narzędzia od Ewelina Witek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć