ebook A.B.C. - audiobook
3.97 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 60370)

A.B.C. - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.11
wciąż za drogo?
22.11 zł Lub 19.90 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
22.21 zł
22.41 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Gdybyś był znanym detektywem, a szalony morderca niemalże pod Twoim okiem zabijałby kolejne osoby, na pewno nie byłoby Ci do śmiechu. Jak z tym irytującym uczuciem poradził sobie Herkules Poirot?

Tajemniczy przestępca, podpisujący się inicjałami A.B.C., rzuca wyzwanie Herkulesowi Poirot. Przed popełnieniem morderstwa wysyła do słynnego detektywa list z informacją o miejscu planowanej zbrodni. Następnie wybiera swoją ofiarę, kierując się przy tym kolejnością alfabetyczną. Dumny z własnej przebiegłości szaleniec bezlitośnie kpi z tego, który dzięki sprytowi, inteligencji i skuteczności zyskał miano genialnego detektywa.
Czy tym razem mistrz Poirot powstrzyma mordercę, któremu wyraźnie dopisuje szczęście? Tego dowiemy się z dźwiękowej wersji powieści „A.B.C.”. Brawurowa interpretacja popularnego kryminału wykonana przez Artura Dziurmana potęguje napięcie aż do ostatniej chwili. Podkreśla wszystkie zalety barwnej, niezwykle wciągającej prozy Agathy Christie. 

A.B.C. - audiobook od Agatha Christie możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Klasyka. Świetna powieść kryminalna z nieoczywistym rozwiązaniem.

Warto zerknąć