ebook Pałac Północy - audiobook
3.53 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 15808)

Pałac Północy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.85
Audiobook - polecana oferta: 18.74
wciąż za drogo?
23.24 złpremium: 14.99 zł Lub 14.99 zł
18.74 zł Lub 16.87 zł
24.99 zł
24.99 zł Lub 22.49 zł
17.49 zł
17.49 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Dawna Kalkuta nie przypominała żadnego z dzisiejszych miast – jej ulice skrywały niespodzianki i tajemnice, o których nikomu się nawet nie śniło. Nawet najodważniejszym bohaterom tej historii.

Kalkuta, 1932 r. Szesnastoletni Ben szykuje się wraz ze swymi przyjaciółmi do opuszczenia sierocińca St. Patrick’s, w którym się wychował. W dniu pożegnalnej imprezy szkolnej poznaje swoją rówieśniczkę Sheere. W Pałacu Północy, siedzibie tajnego stowarzyszenia założonego przez Bena i jego przyjaciół, dziewczyna opowiada tragiczną historię swej rodziny. Członkowie stowarzyszenia postanawiają pomóc Sheere w odnalezieniu legendarnego domu, ponoć wybudowanego w Kalkucie przez jej ojca. Ben i jego przyjaciele nie zdają sobie sprawy, że natrafili właśnie na trop jednej z najpotworniejszych tajemnic Kalkuty. Płonący pociąg, dworzec widmo, ognista zjawa to tylko część elementów makabrycznej układanki. Z pozoru prosta misja niebawem okazuje się śmiertelnie niebezpiecznym wyzwaniem.

Audiobook w doskonałej interpretacji Piotra Fronczewskiego.

Pałac Północy - audiobook od Carlos Ruiz Zafon możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć