ebook Bóg Einsteina - audiobook
3.48 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 25)

Bóg Einsteina - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 21.52
Audiobook - najniższa cena: 20.14
wciąż za drogo?
22.97 złpremium: 14.82 zł Lub 14.82 zł
20.14 zł Lub 18.13 zł
24.70 zł
24.70 zł
24.70 zł Lub 22.23 zł
20.34 zł
22.23 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Dlaczego religia jest w Polsce tematem tabu i jaki ma to wpływ na Twoje życie? Książka Tadeusza Niwińskiego pomoże Ci zajrzeć w głąb siebie i odnieść sukces.

Nikt w Polsce nie odważył się jeszcze o tym napisać.
Wiara lub niewiara w Boga, wyznawanie konkretnej religii z założenia powinny nam służyć i pomagać. Powinny wyryć solidny system wartości, którym kierowanie się w życiu ma je doprowadzić do harmonii i szczęścia. Niestety, nie zawsze tak jest. Niekiedy wiara zamiast wspomagać, blokuje otwartość naszego umysłu, karmiąc nas strachem i manipulując podstawowymi instynktami.
Tadeusz Niwiński pragnie przekazać czytelnikom swoje trzeźwe i zdroworozsądkowe spojrzenie na religię, wiarę i to, jaki może mieć ona wpływ na Twój sukces. Jesteś tym, w co wierzysz. Więc jeśli nie podoba Ci się do końca to, kim jesteś teraz i jakie odnosisz rezultaty, może warto zajrzeć wgłąb siebie i zweryfikować to, w co wierzysz i jak wierzysz? Czy odważysz się na taki krok?

O Autorze:
Tadeusz Niwiński jest autorem książek z zakresu rozwoju osobowości: „JA, TY, MY”, „Elementarz życia”, „Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku”. Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa

Bóg Einsteina - audiobook od Tadeusz Niwiński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć