Bóg Einsteina - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.48 / 5.00
liczba ocen e-booka: 25
najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
SMARTIDEAS#Google Analytics
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-49% 11.12 zł
24.70 złpremium: 14.82 zł
24.70 zł
24.70 zł
Pozostałe księgarnie
22.23 zł
24.70 zł
Opis:

Dlaczego religia jest w Polsce tematem tabu i jaki ma to wpływ na Twoje życie? Książka Tadeusza Niwińskiego pomoże Ci zajrzeć w głąb siebie i odnieść sukces.

Nikt w Polsce nie odważył się jeszcze o tym napisać.
Wiara lub niewiara w Boga, wyznawanie konkretnej religii z założenia powinny nam służyć i pomagać. Powinny wyryć solidny system wartości, którym kierowanie się w życiu ma je doprowadzić do harmonii i szczęścia. Niestety, nie zawsze tak jest. Niekiedy wiara zamiast wspomagać, blokuje otwartość naszego umysłu, karmiąc nas strachem i manipulując podstawowymi instynktami.
Tadeusz Niwiński pragnie przekazać czytelnikom swoje trzeźwe i zdroworozsądkowe spojrzenie na religię, wiarę i to, jaki może mieć ona wpływ na Twój sukces. Jesteś tym, w co wierzysz. Więc jeśli nie podoba Ci się do końca to, kim jesteś teraz i jakie odnosisz rezultaty, może warto zajrzeć wgłąb siebie i zweryfikować to, w co wierzysz i jak wierzysz? Czy odważysz się na taki krok?

O Autorze:
Tadeusz Niwiński jest autorem książek z zakresu rozwoju osobowości: „JA, TY, MY”, „Elementarz życia”, „Kluby sukcesu TeTa w XXI wieku”. Wiedzę na temat szczęśliwego, mądrego i spełnionego życia zebrał pod hasłem System TeTa

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć