Człowiek z Wysokiego Zamku - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena e-booka: 3.65 / 5.00
liczba ocen e-booka: 102827
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
-17% 24.50 zł
-6% 27.22 zł
34.90 złpremium: 20.94 zł
34.90 zł
Pozostałe księgarnie
31.41 zł
31.41 zł
Opis:

Sławę, Nagrodę „Hugo”, uwielbienie czytelników – wszystko to przyniosła Philipowi K. Dickowi alternatywna, do tej pory dla wielu niewyobrażalna wizja świata rządzonego przez III Rzeszę i Japonię.

 

Alternatywna wizja świata, w którym rolę hegemonów odgrywają państwa osi: Niemcy, Włochy i Japonia. Powieść wyróżniona prestiżową Nagrodą „Hugo”, najczęściej tłumaczona książka Philipa K. Dicka, którą napisał, radząc się... Księgi Przemian „I-cing”.„Nieszczęścia, jakie wyrządza wojna ludności miast, pograniczy i państw opisują bataliści; zagrywkami polityków zajmują się stratedzy; zmagania wodzów analizują specjaliści od logistyki, rodzajów broni, gospodarki i szyfrów...
Dicka interesowało to, co się wyprawia z duszami. Toteż odwracając w tej książce znane wszystkim losy wojny, pokazał historię jako udrękę, pułapkę, niezrozumiały spektakl wprawiający w przerażenie, wobec którego pozostajemy bezradni. Chyba że ocalejemy, że odzyskamy równowagę w wyniku kaprysu losu. Który czasem odpowiada na nasze starania, na modlitwy, tęsknoty”.

 

Maciej Parowski

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć