ebook Obudź w sobie olbrzyma... i miej wpływ na całe swoje życie – od zaraz! - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 41303)

Obudź w sobie olbrzyma... i miej wpływ na całe swoje życie – od zaraz! - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 23.90
Audiobook - najniższa cena: 30.85
wciąż za drogo?
33.48 złpremium: 21.60 zł Lub 21.60 zł
30.85 zł Lub 27.77 zł
36.00 zł
30.95 zł
32.40 zł
Inne proponowane

Krok po kroku wprowadza nas w tajniki samodoskonalenia, pozwalając dotrzeć do wyznaczania celu, dziś majaczącego gdzieś za mgłą. Ocknij się i zacznij kontrolować całe swoje życie.

Anthony ROBBINS - niezwykłe zjawisko w kręgach amerykańskiej nauki ostatnich lat - uchodzi za człowieka, który osiągnął szczyty możliwości wnikania w ludzkie wnętrze. W ciągu dekady ponad milion ludzi zainwestowało, z powodzeniem, w książki, kasety audio i wideo z materiałami jego autorstwa. Robbins jest pierwszym pośród pionierskich ekspertów od tzw. psychologii zmian w USA. Z wielkim sukcesem kieruje założonymi przez siebie dziewięcioma firmami. Jest wziętym, wysoko cenionym konsultantem świata biznesu, rządu USA i rządów innych krajów. W książce Obudź w sobie olbrzyma odsłania przed nami metody i techniki, które opanował w najwyższym stopniu, pozwalające mu po mistrzowsku obcować z ludzką psychiką. Na kartach swej obszernej pracy wykłada klarownie i przekonywająco, jak wykrzesać z siebie wystarczająco dużo siły, mieć wpływ na swój stan umysłowy, emocjonalny, fizyczny i materialny. Krok po kroku wprowadza nas w tajniki samodoskonalenia, pozwalając dotrzeć do wyznaczania celu, dziś majaczącego gdzieś za mgłą. Ocknij sie i zacznij kontrolować całe swoje życie - namawia Robbins. Ujarzmij siły, które kształtują Twoje przeznaczenie.

Obudź w sobie olbrzyma... i miej wpływ na całe swoje życie – od zaraz! - audiobook od Anthony Robbins możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć