ebook Rekin z parku Yoyogi - audiobook
3.2 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1327)

Rekin z parku Yoyogi - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 15.90
Audiobook - najniższa cena: 30.91
wciąż za drogo?
30.91 zł Lub 27.82 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
31.41 zł
Inne proponowane

Joanna Bator wraca do Japonii – kraju, który od zawsze ją fascynował, i zabiera nas do miejsc, o jakich nie przeczytamy ani w folderach biur podróży, ani w przewodnikach turystycznych.

Wraz z Joanną Bator wkraczamy do lasu samobójców w Aokigaharze, wyprawiamy się do opuszczonego miasteczka Nichitsu – ulubionego celu eksploratorów ruin, i wdzieramy się do Akihabary, twierdzy otaku – zamkniętych w sobie miłośników japońskiej popkultury. Odwiedzamy parki, kaplice, herbaciarnie, małe bary na peryferiach i wielkie sklepy w ekskluzywnej dzielnicy Shibuya.Prawdziwym tematem książki są jednak ludzie – mieszkańcy Japonii z ich umiejętnością kontemplacji świata, wyjątkowo chłonną i twórczą kulturą oraz siłą, która pozwala im się podnieść nawet po dramatycznych wydarzeniach i katastrofach.

Rekin z parku Yoyogi - audiobook od Joanna Bator możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć