ebook Droga powrotna od choroby do zdrowia
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Droga powrotna od choroby do zdrowia
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 32.64
wciąż za drogo?
32.64 zł
33.98 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Inne proponowane

Kolejna książka autorstwa dr Ewy Danuty Białek p.t. DROGA POWROTNA OD CHOROBY DO ZDROWIA. Autentyczna historia sukcesu. Autorka, długoletni naukowiec w dziedzinie medycyny (immunologii i diagnostyki klinicznej), pierwszy w Polsce psychosyntetyk, a jednocześnie cierpiąca od najwcześniejszego dzieciństwa na różne problemy zdrowotne, postanowiła po latach mało skutecznych terapii wziąć odpowiedzialność za zdrowie w swoje ręce, docierając do przyczyn swych problemów (opisywanych jako choroby z autoimmunoagresji), pozbierać w jedną całość swą historię i wyzdrowieć.
Autorka z głębokim zrozumieniem i odwagą odsłania przed Czytelnikiem swoją historię, zgłębiając dokładnie jej konsekwencje na zdrowie i jakość życia. Jako długoletni społecznik i propagatorka `wychowania do zdrowia w rodzinie, szkole i świecie` oraz `edukacji o sobie` przenosi tę indywidualną perspektywę na rodzinę i społeczne skutki, wyciągając wnioski dla budowania `modelu edukacji dla przyszłości`, aby po latach nie trzeba było terapii, nie tylko indywidualnych, ale społecznych patologii.

`Ten ogląd przebytej drogi umacniał mnie w momencie niewiedzy i zwątpienia, że ja wiem wszystko o sobie najlepiej i że tylko ja mogę wszystko połączyć w jedną całość. To stało się podstawowym argumentem za tym, że tylko ja mogę dać sobie z tym radę, dotrzeć do przyczyn i je odkodować.
Wiedziałam już czego chcę. To był najważniejszy dzień mego życia. Przejęłam stery mego okrętu, zwanego życiem i zdrowiem`.
Fragment jednego z rozdziałów książki 

Droga powrotna od choroby do zdrowia od Ewa Danuta Białek możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć