ebook Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 918) Ilość stron (szacowana): 104

Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 15.95
Audiobook - najniższa cena: 14.90
wciąż za drogo?
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
15.95 zł Lub 14.36 zł
29.00 zł
29.00 zł
29.00 zł Lub 26.10 zł
17.40 zł
24.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przestań konsumować i zacznij wreszcie żyć!

Masz czasami poczucie, że Twoje życie polega na zarabianiu na to, by mieć więcej, tylko po to, by za chwilę wyrzucić i kupić następne? Że Twój dom przypomina wielki skład zbędnych rzeczy, którym kiedyś nie mogłeś się oprzeć? A to, co jest w Twojej głowie? Czy Twoje myśli nie krążą zbyt mocno wokół „mieć”, choć przecież wiesz dobrze, że treścią życia jest po prostu „być”?

Jeśli podskórnie czujesz, że rozbuchany konsumpcjonizm nie jest fajny, zminimalizuj go!

Minimalizm niekoniecznie sprowadza się do tego, by wszystkiego było mniej. Nie jest też celem samym w sobie. Jest drogą, na której:

 • zyskasz więcej wolności,
 • zyskasz więcej czasu,
 • zyskasz więcej miejsca na to, co naprawdę się liczy,
 • będziesz mieć mniej zmartwień,
 • będziesz mieć więcej przyjemności,
 • staniesz się oszczędniejszy,
 • staniesz się bardziej przyjazny dla przyrody,
 • staniesz się zdrowszy.

Chyba warto spróbować, prawda? Zwłaszcza, że autor, sam zdeklarowany minimalista, poprowadzi Cię do swojego świata z użyciem naprawdę minimalnej liczby prostych słów.

 


 

Książeczka minimalisty. Prosty przewodnik szczęśliwego człowieka od Leo Babauta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czego naprawdę potrzebujesz? Jedzenia, wody, odzieży, bliskich. Wszystko inne to dodatki.
Chodzi o to, by robić tylko to , co konieczne, żeby mieć czas na to co Cię naprawdę uszczęśliwia.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Nie polecam, książka o tym jak minimalnie sprzątać, pakować się, akapit o minimalnej tapecie mnie dobił...Książkę polecam studentom i bezdomnym.

 • Awatar

  Bardzo dobra książka - na szybko do przeczytania z radami, które na pewno zastosuję w swoim życiu. Polecam książkę osobom, które CHCĄ a nie muszą coś zmienić - z tych wielu rad około 50-70% znajdzie zastosowanie w swoim życiu. Jednak często odnoszę wrażenie, że autor chce zrobić z nas "człowieka z trzeciego świat" - skoro oni sobie radzą to dlaczego my byśmy mieli sobie nie radzić? Trochę denerwujące podejście i na wciskane na siłę w prawie każdym rozdziale. Mnie książka zmotywowała - porządek ponad wszystko. A poza tym wiara w siebie! ;)

 • Awatar

  Moja lektura na urlopie :) Lekka i szybko się ją czyta :) Wcześniej to założenie 100 rzeczy które kojarzyłam z minimalizmem odstraszyło mnie i dałam sobie spokój już na samym początku, bo mając dziecko i faceta ze swoimi "zabawkami" i jego "aa zostaw przyda się " niewykonalne :) Babauta jednak ze swoim zdrowym podejściem do minimalizmu skłania do przemyśleń i daje szanse że każdy może spróbować „odgracić” swoją przestrzeń oraz ograniczyć konsumpcję bez drastycznych wyrzeczeń i pozbywania się rodziny która nie pomaga w naszych postanowieniach ;) Polecam :)

 • Awatar

  Nie polecam :) ale tylko ze względu na to, że e-book natchnął mnie do tego aby wreszcie ruszyć tyłek i posprzątać na swoim biurku i w szafkach. Do tego mam tyle energii, że będę robił też porządki w swojej garderobie :)
  Jeśli jest Ci dobrze i nic nie chcesz zmieniać to lepiej nie ruszaj książki, bo super rzeczy nie odkryjesz, ale może najść ochota na porządki.

 • Awatar

  Książeczka dla ludzi mających problem z ogarnięciem swojego życia, które w dzisiejszych czasach jest coraz bardziej złożone i skomplikowane. Autor za pomocą kilku-nastu rad instruuje w jaki sposób uprościć swój styl życia poprzez odpowiednie postępowanie. Jeżeli sądzisz, że twoje zakupy są rozważne i nie odnosisz wrażenia, że masz w domu pełno niepotrzebnych rzeczy to ta książeczka nie dla ciebie. Pozycja dla ludzi skłonnych radykalnie odmienić swoje życie.

Warto zerknąć