Malownicze. Wymarzony czas

Kategoria: /
średnia ocena: 3.81 / 5.00
liczba ocen: 900
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
19.99 zł
Opis:

"Każdy ma swój wymarzony czas. To czas na miłość, na szczęście. Czas radości, ale i zmian. Magda ma już swój wymarzony dom i cieszy się na myśl o tym, że już wkrótce stworzy prawdziwą rodzinę dla Marcysi i Ani. Wie jednak, ile przeszkód musi jeszcze pokonać, zanim nadejdzie ich wymarzony czas. Przed Michałem też niełatwe zadanie: czy jego miłość do Magdy wystarczy, by ją przekonać? Czy tych dwoje odważy się myśleć o wspólnej przyszłości? Kacper, ojciec Julki, za wszelką cenę chce ją odzyskać i pokazać pewnej kobiecie, jak bardzo się kiedyś pomyliła, odrzucając jego uczucie... „Malownicze. Wymarzony czas” to piękna opowieść o tym, że choć przeszłości nie można już zmienić, to przyszłość jest w naszych rękach. Każdy ma szansę przeżyć swój wymarzony czas. "

CYTATY:
Z resztą w jakiejś mądrej książce przeczytałam, żeby przede wszystkim robić to, co możliwe w danej chwili i krok po kroczku iść do przodu.
Widzisz, pokochać kogoś to jedno, ale odsłonić się przed nim, w pełni zaufać, to całkiem co innego.
Wystarczy odsłonić okno i już pojawia się nadzieja.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Tak bardzo wciągnęła mnie powieść Pani Magdaleny Kordel pt.: „Malownicze. Wymarzony dom”, że natychmiast sięgnęłam po jej kontynuację „Malownicze. Wymarzony czas”. Nie tylko nie zawiodłam się ale otrzymałam kolejną dawkę pozytywnej energii.

  „Malownicze. Wymarzony czas” to dalsze losy Magdy w jej wymarzonym domu, gdzie nadal konsekwentnie dąży do stworzenia ciepłego i pełnego miłości miejsca dla Ani i Marcysi. Podobnie jak i w pierwszej części tak i teraz droga Magdy do celu wyłożona jest niestety kłodami ale ona uparci brnie do przodu. Ponad to niespodziewana wizyta Kacpra oraz pojawienie się Ksawerego nadają powieści niespodziewanie sensacyjny ton. Natomiast niezdecydowanie Michała czy tez samej Magdy w kwestii ich wspólnych uczuć do siebie i otoczenia nadaje tej powieści nutkę romansu. Do tego wszystkiego żywiołowa i energiczna społeczność Malowniczego oraz humorystyczne przygody Kraksy i Pana Miecia, no i proszę bestseller gotowy.

  Polecam tę książkę szczerze i bez żadnego ale, no może jedno ale tak jak przy pierwszej części, tak i teraz stanowczo odradzam tę pozycję malkontentom – zbyt dużo pozytywnej energii, które niestety i niezawodnie mogła by delikatnie ich uszkodzić. Po za tym opowieść o miejscowości Malownicze i jej mieszkańcach proponuję każdemu. Jest tu wszystko to co ja lubię, czyli ogromne pokłady pozytywnej energii i miłości oraz przyjaźń i niesamowita wspólnota sąsiedzka. Ponad to walka o dobro i miłość do dziecka i ukochanego orz całość skropiona nutką sensacji i dobrego humoru co nie pozwala oderwać oczu od książki.
  Polecam i gwarantuję dobrą zabawę, relaks oraz to moje również ulubione , tak zwane drugie dno które skłania do przemyśleń.

 • Awatar

  Czasem miłość dwojga ludzi nie wystarczy, by stworzyć pełną i piękną rodzinę. Czasem potrzeba czegoś więcej - wytrwałości, pewności i wsparcia. Miłość Magdy i Michała nie jest oczywista, ale na pewno jest silna i prawdziwa. Z przyjemnością czyta się ich historię, która nie jest mrzonką, a pokazuje co jest w życiu ważne i na co warto zwracać uwagę żyjąc dzień za dniem... Odpłynąłem...

Inne proponowane
Warto zerknąć