ebook Doktryna Wolffa
3.63 / 5.00 (liczba ocen: 173)

Doktryna Wolffa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.90
Audiobook - najniższa cena: 37.90
wciąż za drogo?
Virtualo#Black Friday
Virtualo#Black Friday
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
34.90 zł
34.90 zł Lub 31.41 zł
28.90 zł
30.02 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Dramatyczny finał krwawej epopei rozpoczętej „Stalową kurtyną”. Kolejna powieść Vladimira Wolffa dla fanów political fiction i mocnych wrażeń. Dramatyczny finał wielkiej wojny.Czas niepewności: jak nie przegrać wygranej wojny, gdy przybywa niechcianych sojuszników? Jak uciec przed własnym narodem i wszechobecnymi wrogami? Jak pokonać największe państwo na świecie, by tego świata nie pogrążyć w chaosie? To pytania prezydentów, premierów i generałów.Jak dożyć do jutra? Jak nie dać się roznieść na strzępy czołgom, szturmowcom, bombom, rakietom i pociskom? To pytania dziesiątek tysięcy żołnierzy i cywilów.W brawurowym finale krwawej epopei rozpoczętej „Stalową kurtyną” niezrównany Vladimir Wolff jak zawsze oddaje głos im wszystkim, a nam pozwala być świadkami tryumfów polskiego oręża i poczuć smak dziejowej sprawiedliwości.

Doktryna Wolffa od Vladimir Wolff możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tom kończący serię. Dość dobrze napisana, choć trochę naiwna. Sprawiedliwe USA kontra zła Rosja. Zwycięskie ( dla nas ) bitwy i rozkład Rosji. Może być.
    Daję bdb jedynie jako klasyfikację w tego typu literaturze. Nie należy spodziewać się głębokich przemyśleń, itp.

  • Awatar

    Równie pasjonujące, jak pierwsza część - "Stalowa Kurtyna". Dużo się dzieje!

Warto zerknąć