Kłamca 2. Bóg marnotrawny - audiobook
audiobook (mp3)

średnia ocena: 0.00 / 5.00
liczba ocen: 0
cena od: 25.89
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 25.89 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
25.89 zł
26.09 zł
29.60 zł
29.90 zł
Pozostałe księgarnie
29.90 zł
Opis:

Loki powraca. Uzbrojony i zdeterminowany. „Bóg marnotrawny” to kontynuacja bestsellerowego „Kłamcy” Jakuba Ćwieka. W drugiej odsłonie serii spotkamy dobrze znanych bohaterów, ale w sześciu opowiadaniach autor zaskoczy słuchaczy nowymi, nieprzewidzianymi wydarzeniami i niezwykłą intryga.
Audiobook jest częścią serii, która podobnie jak inne nagrania na podstawie twórczości autora – cykl „Chłopcy” - nawiązuje do bohaterów znanych z literatury lub mitologii, ale ukazuje ich nowe oblicza i przygody. Wydaje się Wam, że wiecie, jak postąpią anioły? To wcale nie jest tak oczywiste, jak może się wydawać. Szczególnie, że nie ma już Boga, a to rodzi nowe porządki.
Niezwykła opowieść o Lokim, który i tym razem stara się tropić demony i walczyć z nimi, choć – jak się szybko okazuje – nie mają takich intencji, jakie oficjalnie deklarują.
„Kłamca 2. Bóg marnotrawny” to audiobook, który trzyma w napięciu, a jednocześnie mnóstwo w nim przewrotnego humoru. Wciągająca historia dla miłośników gatunku i stylu Jakuba Ćwieka.
Ta część ukazała się w interpretacji Andrzeja Hausnera.
W wersji audio dostępne są również pierwsza i kolejne odsłony „Kłamcy”.

Jeśli jesteś z tych dobrych, koniecznie sięgnij po „Boga marnotrawnego”!

Jeśli jesteś demonem, lepiej trzymaj się z daleka!

Komentarze dotyczące oferty:
Inne proponowane
Warto zerknąć