ebook Podstawy wiedzy o rynku pracy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 224

Podstawy wiedzy o rynku pracy
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 18.65
wciąż za drogo?
20.46 złpremium: 13.20 zł Lub 13.20 zł
18.65 zł Lub 16.79 zł
22.00 zł
18.65 zł
18.70 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane
Przedmiotem książki jest analiza rynku pracy z ekonomicznego punktu widzenia. Podjęte są więc w niej podstawowe kwestie związane z istotą, specyfiką i zależnościami występującymi na rynku pracy. Uwaga koncentruje się na podstawowych kategoriach rynku pracy, których poznanie ma kluczowe znaczenie dla zrozumienia funkcjonowania rynku pracy. W centrum uwagi znajdują się w szczególności problemy dotyczące dwu stron rynku pracy, a mianowicie podaży pracy i popytu na pracę oraz oddziaływań między nimi. Pominięte są natomiast w książce zagadnienia związane z instytucjonalną stroną rynku pracy oraz oddziaływaniem polityki państwa na ten rynek. Kwestie te, mające ważne znaczenie dla funkcjonowania rynku pracy i osiąganych na tym rynku rezultatów, zostały odłożone do zbadania w kolejnych pracach.

Podręcznik przeznaczony jest przede wszystkim dla studentów kierunków ekonomicznych, choć winien również zainteresować szersze grono Czytelników zamierzających poznać podstawowe pojęcia, zjawiska, procesy i zależności występujące na rynkach pracy. 

Podstawy wiedzy o rynku pracy od Elżbieta Kryńska, Eugeniusz Kwiatkowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć