Kota lubi szanuje
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.19 / 5.00
liczba ocen: 127
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
15.58 zł
16.32 zł
16.51 zł
19.90 zł
19.90 zł
Pozostałe księgarnie
19.90 zł
15.78 zł
15.92 zł
16.52 zł
16.92 zł
17.91 zł
17.91 zł
18.00 zł
18.51 zł
18.91 zł
19.90 zł
Opis:
Hanka, świeżo upieczona absolwentka dwóch fakultetów, wierzy, że świat stoi przed nią otworem. Gdy więc w spadku otrzymuje mieszkanie, decyduje się chwycić byka za rogi i, w poszukiwaniu szczęścia, przeprowadza się do Warszawy. Szybko okazuje się, że życie w stolicy to nie bajka. Kasa się kończy, a perspektyw na znalezienie pracy brak. I jeszcze ta hałaśliwa agencja towarzyska za ścianą…

Gdy wydaje się, że już nie może być gorzej, dostaje zaproszenie na wymarzoną rozmowę kwalifikacyjną do agencji reklamowej. I niebawem, zupełnie przez przypadek, rozpoczyna pracę jako... wysoce wykwalifikowana sprzątaczka. Nie ma co, wymarzona kariera!

Wszystko się zmienia, kiedy pewnego ranka wśród biurek znajduje śpiącego Krzysztofa... Wydaje się, że to właśnie on niebawem wypełni wszystkie myśli Hani...

Sprawy niespodziewanie komplikują się, kiedy na horyzoncie pojawia się Piotr – przystojny szef, który składa jej niezwykle ciekawą propozycję...

Czy któryś ze spotkanych przez Hanię mężczyzn okaże się tym jedynym?

A może gdzieś tam jest ktoś inny, kto kota lubi szanuje?

Czy w tętniącej życiem stolicy, gdzie wszystko jest na wczoraj, Hanka znajdzie wreszcie stabilizację, szczęście i miłość?

I czy któryś ze spotkanych na ścieżce jej oryginalnej kariery mężczyzn okaże się tym jedynym?

„Kota, lubi, szanuje” jest komedią romantyczną na każdą porę roku. To pełna humoru powieść o miłości oraz dążeniu do szczęścia i samorealizacji, która przypomina, że pozory mylą, i uczy nas, że nie powinniśmy poprzestawać na tym, co zsyła los, ale brać sprawy w swoje ręce.

Małgorzata Rogala, autorka książki „To, co najważniejsze”

„Kota lubi szanuje” to książka, która poprawi humor i zrobi ciepły okład na serce. Zaserwuje, a jakże, opowieść o rodzącej się miłości, oplecie ją zabawnymi zdarzeniami i kocim wątkiem, bez którego ani rusz.

Książka Michaliny Kłosińskiej-Moedy to przepis na dobry humor. Nawet ten poniedziałkowy.

Joanna Sykat, autorka książek Wszystko dla Ciebie” oraz „Jesteś tylko mój”

 
 
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Przemiłe czytadło z optymistycznym przesłaniem. Bardzo porawia nastrój

 • Awatar

  Moi drodzy zazwyczaj czytam książki z cyklu pisane przez życie,więc takie,których lektura kosztuje mnie wiele emocji i wzruszeń. Jednak od czasu do czasu w ramach odprężenia mam ochotę przeczytać coś lekkiego i przyjemnego lecz jednocześnie coś, co nie będzie typowym, banalnym romansidłem. I kiedy tak kilka dni temu zastanawiałam się jaka książka spełniałaby w pełni moje oczekiwania czytelnicze na ten moment dzięki znajomej z portalu lubimyczytac.pl dowiedziałam się o możliwości przeczytania przedpremierowo książki Pani Michaliny Kłosińskiej-Moedy "Kota lubi szanuje".Nie wahając się ani chwili wysłałam swoje zgłoszenie do wydawnictwa Replika.I tak oto, ku mojej niezmiernej ucieszę otrzymałam książkę w formacie ebook, za co serdecznie dziękuję.
  Oczywiście natychmiast przystąpiłam do lektury i wiecie co się stało? Książka tak bardzo mnie pochłonęła,ze nie zauważyłam mroku zapadającego za oknem. Dla mnie czas się zatrzymał.Perypetie głównej bohaterki nie pozwoliły odłożyć książki ani na chwilę.

  Hanka,a właściwie Ania jest dwudziestoczteroletnią dziewczyną świeżo po studiach dwóch fakultetów.Dziewczyna rozpoczyna nowy etap swojego życia. Opuszcza swoje rodzinne strony,by zamieszkać w odziedziczonym po ciotce mieszkaniu w Warszawie.Początki nie są jednak łatwe.Pieniądze się kończą, perspektyw na prace brak,a i samotność doskwiera. Jedynymi bliskimi Hance istotami są jej dwa ukochane koty. Jednak nie są to jedyne problemy z jakimi boryka się nasz bohaterka. Jakby tego było mało musi ona znosić swoich kłopotliwych sąsiadów -agencję towarzyską,której właściciel usilnie stara się uprzykrzyć Hani życie , by ta wyprowadziła się z zajmowanego mieszkania.Choć jest ciężko młoda kobieta nie poddaje się.Wszędzie gdzie się tylko da wysyła swoje CV. Pewnego dnia jej wytrwałość zostaje wynagrodzona. Zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.Pełna młodzieńczej energii i wiary udaje się na spotkanie rekrutacyjne.Dopiero na miejscu orientuje się ,że omyłkowo wysłała swoją aplikację do agencji reklamowej na stanowisko sprzątaczki.Przymuszona przez trudną sytuację finansową jednak przyjmuje tę pracę.Z czasem okazuje się,że szef ma dla niej inną niecodzienną propozycję,która otworzy przed nią nowe możliwości i perspektywy...Więcej nic nie zdradzę.

  Jak to już ja mam w zwyczaju doszukałam się w książce drugiego dna.Według mnie autorka pod płaszczykiem lekkości fabuły poruszyła bardzo aktualny w dzisiejszych czasach problem trudnego startu w samodzielne życie młodych ludzi. Jak często bowiem dzieje się tak,że ludzie młodzi kończący prestiżowe uczelnie na bardzo dobrych kierunkach niestety nie znajdują zatrudnienia w wyuczonych zawodach i są zmuszeni przyjmować jakiekolwiek prace, by przeżyć.

  Książkę zdecydowanie polecam każdemu, nie tylko miłośnikom kotów.Zapewniam,że pozwoli ona czytelnikowi oderwać się od codzienności odprężyć się i zrelaksować. Nic dodać nic ująć, teraz tylko trzeba czytać:) NAPRAWDĘ WARTO !!!


  Moja ocena to :9/10
  Pozdrawiam,
  Agnieszka Kaniuk

Inne proponowane
Warto zerknąć