ebook Opowiadania z piaskownicy - audiobook
4.3 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 60)

Opowiadania z piaskownicy - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.90
Audiobook - najniższa cena: 13.90
wciąż za drogo?
20.37 złpremium: 13.14 zł Lub 13.14 zł
13.90 zł
15.99 zł
21.89 zł Lub 19.70 zł
21.89 zł Lub 19.70 zł
17.43 zł
21.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Tomek, bohater wcześniejszego tomu opowiadań Renaty Piątkowskiej, wraca z nowymi przeżyciami i przygodami. To bystry, energiczny chłopiec, któremu interesujące rzeczy przytrafiają się niemal wszędzie. Każdy dzień i każde miejsce to okazja, żeby przeżyć coś niesamowitego. I Tomkowi te niezwykłe przygody zdarzają się w miejscach, o których dorośli nawet by nie pomyśleli, że można tam przeżyć tak fantastyczne historie: w tramwaju, sklepie, w windzie i kinie, u fryzjera. Również na podwórku i w przedszkolu, ale to już bardziej oczywiste.

Zabawne, emocjonujące opowiadania dla dzieci, które pobudzają wyobraźnię, pokazują, jak kreatywnie spędzać czas i bawić się bez pomocy wymyślnych zabawek.

Nagranie to blisko dwie godziny dowcipnych tekstów, które spędzimy z rezolutnym Tomkiem. A z pozornie zwyczajnych miejsc trafimy z bohaterem do świata przygody i zabawy.

O innych przygodach Tomka można usłyszeć w pozostałych częściach serii: „Opowiadania dla przedszkolaków” oraz „Piegowate opowiadania”. Wszystkie audiobooki ukazały się w znakomitej interpretacji Artura Barcisia.

Opowiadania z piaskownicy - audiobook od Renata Piątkowska możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć