ebook Karolcia
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 13608)

Karolcia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - najniższa cena: 8.76
Audiobook - najniższa cena: 19.94
-19% 8.76 zł Lub 7.88 zł
16.28 złpremium: 10.50 zł Lub 10.50 zł
14.00 zł
17.50 zł
17.50 zł
9.99 zł
11.51 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (8)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Książka Marii Krüger, opowiadająca o Karolci, która znalazła zaczarowany koralik, od wielu, wielu lat jest ulubioną lekturą polskich dzieci. Każdy, kto przeczyta tę piękną opowieść, pokocha Karolcię i jej przyjaciół i na zawsze zapamięta ich niezwykłe przygody. Być może po przeczytaniu Karolci i Ty będziesz potrafił odkryć błękitny koralik, który spełnia najskrytsze marzenia...

Karolcia od Maria Krüger możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Przyznam szczerze, że moja opinia na temat tej książki może być mocno nieobiektywna. Była to bowiem pierwsza z moich najulubieńszych książek i pozbawiona okładki wciąż znajduje się na mojej półce z książkami. Całkowicie magiczna, choć osadzona w rzeczywistości opowieść, która daje to dziwne poczucie, że najzwyklejszy koralik może okazać się tym szczególnym. Moja mama szukała swojego koralika, podobnie jak ja... Była to też ulubiona książeczka moich znajomych, co mówi samo za siebie. I chociaż nie wiem, czy ta opowieść ma szansę wypłynąć na tle współczesnej literatury dziecięcej, wierzę że tak jest. Czytałam rzecz jasna również drugą część, o błękitnej kredce - nieustępującej w niczym części pierwszej. Pamiętam, że książeczka posiadała świetne czarno-białe ilustracje wykonane przez Tomasza Borowskiego. Polecam...

 • Awatar

  Wciągająca książka dla dzieci o marzeniach, życzeniach, zabawie, ale też i odpowiedzialności bez moralizatorsko-pedagogicznego zadęcia. Teraz przypominam sobie wiele z lektur z dzieciństwa czytając je moim własnym dzieciom.

 • Awatar

  Kolejne wspomnienie z dzieciństwa - wszędzie szukam błękitnego koralika, który pomoże mi pospełniać marzenia.
  Są książki, które pozostają w pamięci na zawsze - nawet jeśli nie w całości, to we fragmentach. "Karolcia" jest taką właśnie książką.

Warto zerknąć