ebook Elita
4.01 / 5.00 (liczba ocen: 276101) Ilość stron (szacowana): 309

Elita
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 17.05
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
22.00 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
31.00 zł
-39% 17.05 zł
19.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ami książę Maxon stają się sobie coraz bliżsi, jednak dziewczyna wciąż pamięta o Aspenie, chłopaku, którego darzyła szczerą miłością jeszcze zanim trafiła do pałacu. Aspen jest jednym z żołnierzy strzegących bezpieczeństwa kandydatek, a to wcale nie ułatwia Ami zrozumienia własnych pragnień.

Elita od Kiera Cass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Być może kluczem do sukcesu jest zachowanie chłodnej głowy, kiedy inni wpadają w panikę.
Być może kluczem do sukcesu jest zachowanie chłodnej głowy, kiedy inni wpadają w panikę.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Kolejna książka odłożona na półkę typu, wciągnięte jednym tchem.

  W Elicie nadal spotykamy główną bohaterkę, kandydatkę na księżniczkę Ami (Lady America), która targana jest przez własne uczucia pomiędzy księciem Maxonem a miłością sprzed eliminacji gwardzistą Aspenem. Ami nadal jest niezdecydowana, którego ma wybrać, tak jakby prowadziła własne eliminacje. Maxon nie wie o Aspenie, jednak Aspen nastawia Ami negatywnie w stosunku do Maxona. Powołuje się tu na jego zachowanie w stosunku do jednej z kandydatek.
  Ami coraz częściej zaczyna zdawać sobie sprawę ze swojego uczucia do księcia, coraz bardziej zaczyna jej zależeć na wygranej. Przed dziewczętami (zostało już ich tylko 5) stawiane są coraz trudniejsze zadania, mające na celu sprawdzenie jak sobie będą radziły, gdyby wygrały. Coraz częściej dochodzi do ataków rebeliantów, jak na to wszystko reagują dziewczęta.... nie mogę zdradzić, bo nie miałybyście co czytać :)

  Jedno zadanie, przed jakimi staja dziewczyny, powoduje, że Ami traci grunt pod nogami, zaczyna tracić Maxona. Czy go odzyska? Jaką decyzję podejmie rodzina królewska? Odpowiedź w drugim tomie.

  Ja już wiem, jednak nie wiem co dalej!!! Dlatego szybko zabieram się za kolejny tomik wahań uczuć naszej Lady America!!!

 • Awatar

  Pochłonęłam książkę dosłownie, i zostawiła mnie z jeszcze większym znakiem zapytania niż pierwsza część. Muszę więc sięgnąć po następną :) Polecam!

Warto zerknąć