Język czeski. Podręcznik do nauki słownictwa
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 213

Język czeski. Podręcznik do nauki słownictwa
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydaje.pl
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich 5 miesiącach
E-book - najniższa cena: 6.93
-30% 6.93 zł Lub 6.24 zł
-30% 6.93 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

 

Język czeski to najważniejszy obok polskiego rosyjskiego spośród języków słowiańskich. A przy tym niemal nieobecny w polskich szkołach jako język obcy. Tymczasem Czechy to nie tylko ciekawy i bliski nam kraj z fascynującą kulturą, ale też istotny partner gospodarczy Polski. Republika Czeska – to nasz piąty największy partner handlowy, a biorąc pod uwagę potencjał naszej współpracy, nie można wykluczyć, że w ciągu 10 najbliższych lat Czechy awansują na 2-3 miejsce, zaraz po Niemczech.

 

Znajomość języka czeskiego się po prostu opłaca, może być istotnym atutem np. podczas starania się o pracę. Tym bardziej, że wzajemna wymiana handlowa z każdym rokiem wzrasta, Polska i Czechy się bogacą, a osób znających sąsiedni język wciąż jest mało – skostniałemu polskiemu szkolnictwu zajmie jeszcze ze 20 lat, póki wprowadzi język czeski do szkół jako język obcy. A więc język jest w cenie, mało kto go zna... Resztę dopowiedzmy sobie sami, kto jako jeden z nielicznych go opanuje choćby na poziomie podstawowym, ten wygra. A ponieważ język nie jest trudny, jest w dużej mierze podobny do polskiego – warto spróbować, choćby tylko z ciekawości.

 

Motywacja do nauki języka czeskiego nie musi być jednak materialna. Warto poznać go nawet dla samego siebie, dla własnej satysfakcji, zaspokajając ciekawość. Tyle się mówi o Czechach, o czeskiej literaturze, filmach, o tym że Czesi lepiej od nas radzą sobie w wielu sprawach. A jak jest w rzeczywistości? Dopiero poznając język, choćby i na podstawowym poziomie, możemy sobie na to pytanie odpowiedzieć, zmierzyć się z licznymi mitami na temat Czech i po prostu odkryć dla siebie ten fascynujący kraj. A więc do dzieła – tym bardziej że cena ebooka zachęca do jego zakupu: to mniej niż cena piwa zakupionego w polskim pubie. Aż wstyd nie skorzystać.

 

Język czeski. Podręcznik do nauki słownictwa od Jakub Łoginow możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć