ebook Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie
3.46 / 5.00 (liczba ocen: 980)

Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym tygodniu
E-book - najniższa cena: 22.38
Audiobook - najniższa cena: 19.03
wciąż za drogo?
29.90 złpremium: 17.94 zł Lub 17.94 zł
22.38 zł Lub 20.14 zł
-24% 22.43 zł Lub 20.19 zł
29.90 zł
29.90 zł 10 zł na konto
22.69 zł
23.92 zł
25.42 zł
26.95 zł
27.00 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł
Inne proponowane

Jeden z najlepszych radiowców wszech czasów w szczerej, chwilami bolesnej, ale zazwyczaj pogodnej i zabawnej książce, która wyjaśnia, skąd się biorą Niedźwiedzie. Wszyscy znamy głos Marka Niedźwieckiego. Dla wielu to wzorzec radiowego brzmienia. Jest jednym z niewielu mistrzów tworzenia nastroju wyłącznie za pomocą dźwięku. Ale nie wszyscy wiedzą, jaka cenę ten chłopak z Szadku zapłacił za popularność. W swojej nowej książce Marek Niedźwiecki opowiada nie tylko o drodze, jaką rozpoczął w prowincjonalnym miasteczku, ale też o samotności z wyboru, w której żyje w Warszawie.  Mówi też dużo o muzyce, która nie odstępuje go na krok. W “Radiocie” gra w piłkę na cmentarzu, mieszka w zapluskwionym akademiku, w lesie nadaje audycję dla samego siebie, skręca autem tylko w jedną stronę, odkrywa, że Australia to jego ląd wymarzony. Ucieka…

Radiota, czyli skąd się biorą Niedźwiedzie od Marek Niedźwiecki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Świetnie opowiedziana i bardzo ciekawa historia :D

 • Awatar

  Bardzo Ciekawie się czyta Pana Marka. Polecam ludziom lubiącym biografię i oczywiście Pana Marka Niedźwieckiego :D

 • Awatar

  Miłe czytadelko na wieczór. Dla wielbicieli Trójki i Listy pozycja oczywiście obowiązkowa, a i pozostali przyjemnie spędzą czas przy lekturze.
  Niestety, strona techniczna pozostawia sporo do życzenia - jest sporo literówek, zdarzają się błędy ortograficzne (np. choja zamiast hoja), a redaktor przepuścil kilka ewidentnych błędów (np.stwierdzenie o braku urlopów macierzyńskich w latach 50-tych, czy nazwanie hoi gruboszem)

 • Awatar

  "Jesteś zlepkiem wad, ale obdarzonym głosem, obok którego nie można przejść obojętnie" - tak ktoś kiedyś powiedział o Niedźwieckim. Z książki wyłania się obraz człowieka, dla którego radio i muzyka zawsze stanowiły najważniejszą część życia, do tego stopnia, że wszystko inne musiało schodzić na plan drugi. Jest i o drugiej stronie medalu - o stresie, o samotności, o odizolowywaniu się od ludzi. Warto przeczytać tę książkę właśnie po to, by dotknąć tej drugiej strony właśnie, żeby choć trochę zrozumieć, jaki jest ten mały światek osoby, której kojący głos wkradł się w życie większości z nas w którymś momencie życia.

 • Awatar

  To jest opowieść bardziej biograficzna niż poprzednia książka. Więcej jest szczegółów, ale mimo wszystko dominuje radio. Nie mogło być inaczej, bo to radio jest światem Marka Niedźwieckiego. I to właśnie relacja z radiem jest moim zdaniem tutaj najciekawsza i najistotniejsza. Dlatego pewnie "Radiota" nie zrobił na mnie takiego wrażenia, jak "Nie wierzę w życie pozaradiowe". To czego miałam dowiedzieć się o radiu Marka Niedźwieckiego, to już wiedziałam. Ale mimo wszystko fajnie było sobie to przypomnieć i poznać jeszcze kilka interesujących faktów czy anegdot.

Warto zerknąć