ebook Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień
3.35 / 5.00 (liczba ocen: 113)

Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Czego pragną współczesne kobiety i jak z tym sobie radzą współcześni mężczyźni, czyli rozmowy Katarzyny Miller i Miłosza Brzezińskiego o współczesnych relacjach damsko-męskich. Wyjątkowy tandem damsko-męski o relacjach... damsko-męskich oczywiście. Katarzyna Miller – znana, lubiana i chętnie czytana psycholożka, poetka i psychoterapeutka, oraz Miłosz Brzeziński – ceniony trener i psycholog biznesu.Autorzy zastanawiają się, czy kobiety i mężczyźni zawsze żyją ze sobą jak przysłowiowy pies z kotem. I czy jest w tej relacji miejsce na prawdziwą przyjaźń.

Jak pies z kotem czyli kobieta i mężczyzna na co dzień od Miłosz Brzeziński, Katarzyna Miller możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Życie człowieka jest fajne tak długo, jak długo ma w sobie dziecko, czyli jak długo potrafi się śmiać, złościć, smucić i czegoś chcieć.
Kobiety poczują się lepiej, kiedy zaakceptują siebie takimi, jakie są, i uwierzą, że takie wystarczą - sobie, dzieciom i mężczyznom.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć