Głowa anioła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.39 / 5.00
liczba ocen: 227
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
21.76 zł
22.88 zł
23.15 zł
27.90 zł
27.90 zł
Pozostałe księgarnie
22.26 zł
22.32 zł
22.39 zł
23.16 zł
23.72 zł
25.10 zł
25.11 zł
25.50 zł
25.95 zł
27.90 zł
27.90 zł
27.90 zł
Opis:

Julia Sarnowska przyjęła zlecenie na renowację zabytkowego pałacyku Hemmerlingów i po wielu latach wraca do rodzinnej miejscowości. Wszystko wokół wydaje się dziwne. Zmienili się też dawni przyjaciele. Tymczasem ktoś próbuje przeszkodzić Julii w pracy. Może to sprawka jej nowego ukochanego? Julia próbuje uporządkować swoją przeszłość, gdy nagle teraźniejszość staje się śmiertelnie niebezpieczna.

Romanse, sensacja, zaskakujące zwroty akcji, zresztą jak to zwykle w powieściach Hanny Cygler, która nie lubi się nudzić w jednym gatunku i dostarcza czytelniczkom sporą dawkę dobrej zabawy.

Hanna Cygler – z urodzenia i zamiłowania gdańszczanka. Zawodowo zajmuje się tłumaczeniem ze szwedzkiego i angielskiego, a dla przyjemności – czytelników i swojej – pisze powieści (nie tylko dla kobiet). Dom Wydawniczy REBIS opublikował następujące książki tej autorki: „Odmiana przez przypadki”, „Dobre geny”, „Bratnie dusze”, „Tryb warunkowy”, „Deklinacja męska/żeńska”, „Przyszły niedokonany”, „W cudzym domu”, „Kolor bursztynu” i „Grecka mozaika”.

Strona autorki: hannacygler.pl

CYTATY:
Nikt nie jest w stanie przeniknąć myśli i zamiarów drugiego człowieka. Można się dopiero o nich dowiedzieć, kiedy przerodzą się w czyn. Tylko że wiele czynów nie ma żadnych świadków, a nieujawniane mogą stanowić wieczną tajemnicę. O pewnych sprawach lepiej jest nigdy nie wiedzieć.
Życie to prawdziwy splot różnego rodzaju niesprawiedliwości. Stale się krzywdzi innych lub jest się samemu krzywdzonym.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Książka ciekawa, z żywą akcją, chociaż przewija się w niej miejscami zbyt dużo wątków. Powrót w rodzinne strony, spotkanie ze starymi przyjaciółmi, trochę kryminału - dobra na wakacje.

Inne proponowane
Warto zerknąć