ebook Głowa anioła
3.38 / 5.00 (liczba ocen: 249)

Głowa anioła

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Romans, sensacja, zaskakujące zwroty akcji. Kolejna powieść Hanny Cygler – autorki, która nie lubi się nudzić, tkwiąc w konwencji jednego gatunku. Świetna zabawa murowana!

Julia Sarnowska przyjęła zlecenie na renowację zabytkowego pałacyku Hemmerlingów i po wielu latach wraca do rodzinnej miejscowości. Wszystko wokół wydaje się dziwne. Zmienili się też dawni przyjaciele. Tymczasem ktoś próbuje przeszkodzić Julii w pracy. Może to sprawka jej nowego ukochanego? Julia próbuje uporządkować swoją przeszłość, gdy nagle teraźniejszość staje się śmiertelnie niebezpieczna…

Głowa anioła od Hanna Cygler możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Nikt nie jest w stanie przeniknąć myśli i zamiarów drugiego człowieka. Można się dopiero o nich dowiedzieć, kiedy przerodzą się w czyn. Tylko że wiele czynów nie ma żadnych świadków, a nieujawniane mogą stanowić wieczną tajemnicę. O pewnych sprawach lepiej jest nigdy nie wiedzieć.
Życie to prawdziwy splot różnego rodzaju niesprawiedliwości. Stale się krzywdzi innych lub jest się samemu krzywdzonym.
W literaturze, tak, jak w życiu liczy się dobry instynkt. Czasem biorąc do ręki książkę tylko za sprawę okładki możemy być pewni, że bez wątpienia przypadnie nam do gustu. I choć czasem ten właśnie instynkt może nas zawieść, to jednak świadomość ryzyka i tego, co możemy odkryć jest bardzo cenna.

(...)

Jednak zanim do tego dojdzie warto się przyjrzeć osobie Julii Sarnowskiej, która jako światowej sławy architekt ma zająć się remontem pałacu w jej rodzinnej miejscowości. Powrót, jak powrót, jednak, kiedy wraca się po latach do miejsca, które na osobie młodej dziewczyny odcisnęło bardzo wyraźne piętno, nie jest to powrót łatwy. Jest paczka przyjaciół, z którą przeżyła kiedyś radosne chwile, ale i te bardzo tragiczne, które wciąż są obecne w świadomości Julii.
Dwóch ważnych mężczyzn w jej życiu odeszło nie tak dawno. Powrót do rodzinnej miejscowości sprawił, że nie tylko na progu pojawił się kolejny, ale też starzy koledzy zaczynają ponownie do niej wzdychać. I gdyby tylko na wzdychaniu do szkolnej miłości miało się skończyć, nie działoby się w sumie nic wielkiego. Dziwne przypadki związane z pałacem, w konsekwencji napad na nią samą dają do zrozumienia, że dzieje się coś bardzo złego. (...)

Cała recenzja na blogu: Głowa anioła

Ocena: 4/6
©Żółta karteczka
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książka ciekawa, z żywą akcją, chociaż przewija się w niej miejscami zbyt dużo wątków. Powrót w rodzinne strony, spotkanie ze starymi przyjaciółmi, trochę kryminału - dobra na wakacje.

Warto zerknąć