Ja, Dago Władca
3.8 / 5.00 (liczba ocen: 518)

Ja, Dago Władca
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
E-book - polecana oferta: 29.59
Audiobook - najniższa cena: 31.19
wciąż za drogo?
33.29 złpremium: 22.19 zł Lub 22.19 zł
28.85 zł
29.59 zł Lub 26.63 zł
36.99 zł
36.99 zł Lub 33.29 zł
29.40 zł
30.45 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatnie, najlepsze dzieło Zbigniewa Nienackiego wreszcie w e-booku! Trzeci tom trylogii o żądzy władzy – równie krwawej jak „Gra o tron” i pełnej cynicznych, mrocznych intryg jak „House of Cards”.

Trylogia, której na próżno szukać w tradycyjnych księgarniach, teraz w e-booku!
Powieść „Ja, Dago Władca” to trzeci tom historycznego, podszytego fantastyką cyklu o mitycznych początkach państwa polskiego, przez samego Zbigniewa Nienackiego uznanego za jego najwybitniejsze pisarskie dokonanie. Książka, która z powodzeniem mogłaby stać się podstawą pełnego intryg amerykańskiego serialu – i politycznego, i historycznego.
Nastają czasy, kiedy wszechwładny potomek olbrzymów Dago Piastun dopuszcza do rządów swoich synów: Lestka, Siemowita, Awdańca i Pałukę. Co nim kieruje? Miłość, słabość, choroba zwana brakiem woli? Długo i z najwyższym poświęceniem budowane przez Piastuna Państwo Polan już wkrótce może okazać się kolosem na glinianych nogach. Chyba że pojawi się ktoś godny podjąć dzieło życia Dagona...
Imponującą rozmachem wizji i wielością wątków trylogię „Dagome Iudex” tworzą powieści: „Ja, Dago”, „Ja, Dago Piastun”, „Ja, Dago Władca”.

Powieść w wydaniu elektronicznym nie zawiera ilustracji.

Ja, Dago Władca od Zbigniew Nienacki możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć