ebook Kolacja z zabójcą
3.48 / 5.00 (liczba ocen: 1446)

Kolacja z zabójcą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 21.82
Audiobook - najniższa cena: 24.52
wciąż za drogo?
21.82 zł Lub 19.64 zł
26.50 zł Lub 23.85 zł
27.90 zł
22.32 zł
23.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Pierwsza część bestsellerowego cyklu o major Nastii Kamieńskiej, rozwiązującej najtrudniejsze sprawy kryminalne. Wybitna badaczka zostaje znaleziona martwa w mieszkaniu. Czy to wypadek, czy zabójstwo?

Irina Filatowa, wybitny naukowiec z instytutu badawczego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zostaje znaleziona martwa w swoim mieszkaniu. Z początku sprawa wydaje się prosta – nieszczęśliwy wypadek, spowodowany awarią elektryczności. Śledztwo ujawnia jednak, że było to okrutne i drobiazgowo zaplanowane morderstwo. Analityk milicyjny, major Anastazja Kamieńska, podczas żmudnego dochodzenia ustala tożsamość zabójcy. Ten jednak dysponuje niepodważalnym alibi. Nastia, za zgodą zwierzchników, zmienia swój wygląd, mieszkanie, a nawet osobowość, by dotrzeć do podejrzanego. Naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo – jej tropem podąża zawodowy morderca...
„Kolacja z zabójcą” to pierwsza część znakomitego cyklu kryminalnego autorstwa „rosyjskiej Agathy Christie”, z intrygującą fabułą i sugestywnym obrazem Moskwy. Warto zobaczyć, jak zaczęła się historia major Anastazji Kamieńskiej.

Kolacja z zabójcą od Aleksandra Marinina możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć