ebook Tańczące niedźwiedzie
3.77 / 5.00 (liczba ocen: 256)

Tańczące niedźwiedzie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 19.90
wciąż za drogo?
-28% 19.90 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
-22% 18.40 zł
-28% 19.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Witold Szabłowski objeżdża autostopem ogłaszające niepodległość Kosowo, wozi zdezelowanym peugeotem drżących o życie Fidela Kubańczyków, kłóci się z zakochanymi w Stalinie przewodniczkami po muzeum czerwonego dyktatora, przemyca samochód na Ukrainę, nocuje na londyńskiej stacji Victoria z bezdomną spod Pabianic. W jego reportażu wszyscy okazujemy się tańczącymi niedźwiedziami, którym wolność przynosi jednocześnie ulgę i ból.

Książka ma właśnie swoją światową premierę: ukaże się na czterech kontynentach. Została już doceniona w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest odczytywana jako niezwykle aktualna opowieść o Donaldzie Trumpie.

„Absurdalna, pełna czarnego humoru, ale i współczucia – ta książka to literacka perła” – Ian Buruma, redaktor naczelny „New York Review of Books” 

„Łącząc odważne dziennikarstwo z jeszcze odważniejszymi alegoriami, Witold Szabłowski wytrwale i z humorem uczy nas, że musimy pragnąć wolności, a nie tylko na nią czekać” – Timothy Snyder, historyk, autor bestsellerów „New York Timesa” – „O tyranii”, „Czarna ziemia”, „Skrwawione ziemie”

 
Tańczące niedźwiedzie od Witold Szabłowski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć