ebook Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbook. Wydanie 1
3.5 / 5.00 (liczba ocen: 2) Ilość stron (szacowana): 224

Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbook. Wydanie 1
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 12.45
12.45 zł Lub 11.21 zł
24.90 zł
-9% 12.45 zł
24.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Litwa, Łotwa i Estonia to państwa bliskie geograficznie i związane z losami Polski. Często jednak nie bierzemy ich pod uwagę planując ekscytujący urlop - a szkoda! Oczarują nas urokiem secesyjnych i barokowych starówek, uwiodą nieskażonym pięknem rezerwatów przyrody, a ceniącym wypoczynek nad morzem zaoferują szerokie piaszczyste plaże i atmosferę wakacyjnych kurortów.

Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Litwa, Łotwa i Estonia. Travelbook. Wydanie 1 od Agnieszka Apanasewicz, Joanna Felicja Bilska, Michał Lubina, Antoni Trzmiel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć