Uniwersum Metro 2033: W blasku ognia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 5.00 / 5.00
liczba ocen: 2
cena od: 0.00
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 0.00 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
0.00 zł
Pozostałe księgarnie
Opis:

„W blasku ognia”. Wybór najlepszych opowiadań polskich fanów „Uniwersum Metro 2033”, nadesłanych na konkurs organizowany przez portal metro2033.pl w roku 2013. Metro 2033 to świat wykreowany przez Dmitrija Glukhovsky’ego; świat, w którym po nuklearnej apokalipsie pozostali przy życiu ludzie chronią się w moskiewskim metrze. Tam na nowo organizują swą kilkudziesięciotysięczną społeczność i wbrew wszystkiemu, co ich otacza, usiłują przetrwać.Z czasem projekt Glukhovsky’ego zaczął się rozrastać, przybrał formę Uniwersum Metro 2033 i wykroczył poza granice moskiewskiego metra. Na zaproszenie pomysłodawcy w zaproponowanej przez niego konwencji zaczęli pisać inni autorzy, wypełniając białe plamy na mapach Nowego Świata: w ramach projektu powstały powieści, opisujące postapokalipsę nie tylko w Moskwie, nie tylko w Rosji, ale również w wielu innych miejscach na świecie. A już niedługo do Uniwersum Metro 2033 dołączy Polska.Na skupiającym polskich fanów serii portalu metro2033.pl ogłosiliśmy konkurs na opowiadanie osadzone w postapokaliptycznym świecie Metra 2033. I tak powstała ta książka: „W blasku ognia” to wybór najciekawszych z nich. Ich autorzy potrafią już bardzo dużo. Niektóre historie opowiadane przy ognisku na sześćdziesiątym metrze na stacji Kitaj-Gorod to prawdziwe perełki.„Uniwersum Metro 2033: W blasku ognia”. Opowieści o świecie po końcu świata.

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo ciekawa pozycja, która może być świetnym wprowadzeniem do uniwersum Metro 2033. Moim zdaniem obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów postapo, tym bardziej, że można ją pobrać całkowicie za darmo

  • Awatar

    Zbiór opowiadań fanowskich, które są naprawdę niezłe, wypełnione akcją. Na pewno jest to zakątek Uniwersum Metro 2033, który warto odwiedzić. A nawet trzeba odwiedzić. Jeśli nie lubisz postapokaliptycznych klimatów, może jednak okazać się "niezjadliwa".

Inne proponowane
Warto zerknąć