ebook Ruiny Gorlanu - audiobook
4.18 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 101845)

Ruiny Gorlanu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 16.53
Audiobook - najniższa cena: 21.90
wciąż za drogo?
30.60 złpremium: 19.74 zł Lub 19.74 zł
21.90 zł
27.59 zł
32.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Seria, która porwała miliony czytelników na świecie i zyskała ogromna popularność również w Polsce nareszcie w wersji audio!

Prezentujemy tom otwierający cykl „Zwiadowcy” Johna Flanagana. To historia stworzona z myślą o młodszych odbiorcach, ale okazała się tak dobrze skonstruowana i wciągająca, że również dorośli sięgają po nią chętnie. Posłuchajcie koniecznie, jeżeli lubicie klasyczne, a jednocześnie oryginalne historie fantasy.

W „Ruinach Gorlanu” usłyszymy o Wilu, który bardzo chciał zostać rycerzem. Ale los chce, że dostaje propozycję przystąpienia do legendarnych zwiadowców. Nie ma warunków fizycznych, ale być może nie jest to najważniejsze. Piękna, a jednocześnie niezwykle wciągająca historia o chłopaku, który właśnie postanowił zmienić swoje życie. Jedna z najlepszych opowieści ostatnich lat, seria, która doskonale łączy fantastykę, przygodę i historię przyjaźni.

Ruiny Gorlanu - audiobook od John Flanagan możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć