ebook Ślady
3.51 / 5.00 (liczba ocen: 308)

Ślady
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 17.16
wciąż za drogo?
20.46 złpremium: 13.20 zł Lub 13.20 zł
-21% 17.16 zł Lub 15.44 zł
22.00 zł Lub 19.80 zł
16.92 zł
18.26 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Nowy zbiór felietonów niepokonanego znawcy ludzkich dusz

Janusz Leon Wiśniewski obdarowuje nas kolejną porcją opowieści o losach przypadkowo —albo i nie przypadkowo — poznanych ludzi. Zwykłych i zarazem wyjątkowych. Zamieszkujących wielkie metropolie, wyspy Bora-Bora, czy najdalsze zakątki mroźnej Rosji. Wbrew pozorom, postaci te łączy bardzo wiele: pragnienie miłości i kontaktu z drugim człowiekiem. Janusz L. Wiśniewski udowadnia, że szczęście miewa podobne oblicza, niezależnie od szerokości geograficznej, wieku czy koloru skóry.  Autor, mistrzowsko łączący w swoich opowieściach emocje, erotykę i naukę, po raz kolejny daje się poznać jako niezrównany znawca ludzkich dusz: męskich i żeńskich. 

Ślady od Janusz L. Wiśniewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kolejny tomik opowiadań Janusza Leona Wiśniewskiego. Jego niezaprzeczalnym atutem jest to, że wszystkie zawarte w nim historie są nowe, "nieprzemycone" do innych opracowań. Jednakże jeżeli ktoś regularnie czyta miesięcznik "Pani" to znów się rozczaruje ponieważ wszystkie te teksty ukazywały się tam w latach 2012-14.

Warto zerknąć