ebook Wojna miłość zdrada
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 68)

Wojna miłość zdrada
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 2 miesiącach
E-book - polecana oferta: 29.03
40.00 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
29.03 zł Lub 26.13 zł
40.00 zł
40.01 zł Lub 34.01 zł
-30% 27.90 zł
28.56 zł
29.01 zł
32.44 zł
34.15 zł
40.00 zł z kodem: 30.00 zł
Inne proponowane

Co decyduje o biegu historii? Męstwo i waleczność żołnierzy, geniusz strategów, przenikliwość polityków? Okazuje się, że niekoniecznie... Przykłady przedstawione w książce przekonują, jak wielkie znaczenie dla przebiegu wojny i losów świata miała działalność szpiegowska i wypadki rozgrywające się za kulisami wielkich wydarzeń.

Autor ze szczegółami opisuje działania wywiadowcze prowadzone na całym świecie podczas II wojny światowej, a także przed nią i po niej. Poznajemy zwyczajne kobiety, odważne i zaangażowane, które walczyły – chociaż nie na frontach –  i ponosiły największe ofiary. Śledzimy losy ludzi wciągniętych do wielkiej gry, od której zależał przebieg wojny i kształt powojennego świata – ludzi, którzy potrafili wpływać na bieg dziejów, ponieważ dobrze wiedzieli, że najgroźniejszą bronią w tajnym świecie jest informacja.

To kilkanaście portretów kobiet z okrutnej historii XX wieku. Decydowały się na najbardziej niebezpieczne zadania, w których granica miedzy życiem a śmiercią była tak niewidoczna jak pole minowe. Jedne szukały przygody lub łatwej drogi do fortuny. Inne uważały, że spełniają obowiązek wobec ojczyzny i gotowe były poświęcić życie albo dokonać najohydniejszych zbrodni.

Wojna miłość zdrada od Bogusław Wołoszański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Uwaga! Mogę nie być zbyt obiektywny wobec prozy Wołoszańskiego. Jeszcze na czarno białym telewizorze w zamierzchłych czasach PRL zachwycałem się jego opowieściami. I już tak mi zostało. A swoją drogą – historie kobiet szpiegów to wręcz wymarzony temat na książkę.

Warto zerknąć