ebook Wojna miłość zdrada
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 294)

Wojna miłość zdrada
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 28.14
40.00 złpremium: 24.00 zł Lub 24.00 zł
28.14 zł Lub 25.33 zł
40.00 zł
40.01 zł Lub 36.01 zł
28.64 zł
29.03 zł
30.80 zł
32.44 zł
40.00 zł
40.00 zł
Inne proponowane

Co decyduje o biegu historii? Męstwo i waleczność żołnierzy, geniusz strategów, przenikliwość polityków? Okazuje się, że niekoniecznie... Przykłady przedstawione w książce przekonują, jak wielkie znaczenie dla przebiegu wojny i losów świata miała działalność szpiegowska i wypadki rozgrywające się za kulisami wielkich wydarzeń.

Autor ze szczegółami opisuje działania wywiadowcze prowadzone na całym świecie podczas II wojny światowej, a także przed nią i po niej. Poznajemy zwyczajne kobiety, odważne i zaangażowane, które walczyły – chociaż nie na frontach –  i ponosiły największe ofiary. Śledzimy losy ludzi wciągniętych do wielkiej gry, od której zależał przebieg wojny i kształt powojennego świata – ludzi, którzy potrafili wpływać na bieg dziejów, ponieważ dobrze wiedzieli, że najgroźniejszą bronią w tajnym świecie jest informacja.

To kilkanaście portretów kobiet z okrutnej historii XX wieku. Decydowały się na najbardziej niebezpieczne zadania, w których granica miedzy życiem a śmiercią była tak niewidoczna jak pole minowe. Jedne szukały przygody lub łatwej drogi do fortuny. Inne uważały, że spełniają obowiązek wobec ojczyzny i gotowe były poświęcić życie albo dokonać najohydniejszych zbrodni.

Wojna miłość zdrada od Bogusław Wołoszański możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Uwaga! Mogę nie być zbyt obiektywny wobec prozy Wołoszańskiego. Jeszcze na czarno białym telewizorze w zamierzchłych czasach PRL zachwycałem się jego opowieściami. I już tak mi zostało. A swoją drogą – historie kobiet szpiegów to wręcz wymarzony temat na książkę.

Warto zerknąć