ebook Słońce i cień
3.58 / 5.00 (liczba ocen: 1995)

Słońce i cień

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Komisarza Erika Wintera czeka trudny powrót ze słonecznej Hiszpanii, gdzie nie bawił bynajmniej na wakacjach – pojechał odwiedzić ojca, leżącego w miejscowym szpitalu po ostrym ataku serca, a przy okazji dokonywał trudnego podsumowania własnego życia. W Göteborgu pochłania go sprawa podwójnego morderstwa, którego sprawca zdaje się wciągnąć policję w przewrotną grę, zostawiając za sobą wskazówki. Kiedy zagrożenie dotyka bezpośrednio rodziny Wintera, komisarz zdaje sobie sprawę, że od początku sam był częścią makabrycznej gry. 

Słońce i cień to trzeci tom cieszącego się dużą popularnością cyklu 10 powieści kryminalnych połączonych postacią komisarza Erika Wintera – snoba, pasjonata jazzu, piłki nożnej, piwa i zakupów w Londynie. To pełne napięcia thrillery o mrocznych zakamarkach ludzkiej duszy. Opowiedziane z ironicznym dystansem, zmuszają do refleksji nad sprawami daleko odbiegającymi od sensacyjnej fabuły. 

„...napięcie rośnie powoli, książka jest subtelna, sugestywna i pewnie napisana...” - Nils Schwartz, "Expressen"

„...nerwy będziecie mieli napięte do granic możliwości (...) ekscytujący i zdecydowanie wartościowy autor (...) jego prozę czyta się jak piosenkę (...) Dzięki muzycznemu wyczuciu języka, wigorowi i rytmowi powieści Ake Edwardson tworzy dodatkowy, głębszy wymiar swoich powieści (...) To wspaniały, współczesny opis, krytyczna kronika naszych czasów - które są w istocie bardzo okrutne...” - Christer Enander, "Helsingborgs Dagblad"

„...wyborny thriller (...) Słońce i cień to zdecydowanie jeden z najlepiej napisanych i ekscytujących thrillerów kryminalnych od dłuższego czasu (...) Gdyby Edwardson był Anglikiem lub Amerykaninem, z pewnością już zaliczano by go do najlepszych." - Kenneth Carlsson, "Västerbotten Folkblad"

Słońce i cień od Åke Edwardson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć