ebook Szczęście pachnie bzem
3.57 / 5.00 (liczba ocen: 554)

Szczęście pachnie bzem
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich kilku dniach
E-book - polecana oferta: 18.84
Audiobook - najniższa cena: 17.56
wciąż za drogo?
23.81 złpremium: 15.36 zł Lub 15.36 zł
18.84 zł Lub 16.96 zł
19.00 zł
25.60 zł
25.60 zł
18.83 zł
22.28 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kontynuacja losów bohaterów „Alei Bzów”. Poruszająca powieść o zaufaniu, miłości i przyjaźni, która bywa narażona na próby, a także o szczęściu zaklętym w zapachach i miejscach. Izabela Wieniawska, dziennikarka pisma o kulturze, ma wszystko, co sobie wymarzyła: dobrą pracę, kochającego mężczyznę, mieszkanie, do którego wkrótce ma się wprowadzić. Jest na prostej drodze do szczęścia. Ale los bywa przewrotny. Izabela nie wie, że niebawem jej poukładany świat stanie na głowie, a dotychczasowe plany trzeba będzie zweryfikować, a co najważniejsze – zadać sobie pytanie: czym jest przyjaźń i jak wiele jesteśmy w stanie dla niej zrobić?

Szczęście pachnie bzem od Aleksandra Tyl możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  hociaż nie ma jednoznacznego wskazania, że jest to druga część "Alei Bzów" w "Szczęście pachnie bzem" ponownie spotykamy Izabelę i Wiktora. W poprzedniej części wydawało się, że oboje odnaleźli się wzajemnie i szczęście zakwitło u nich na zawsze, Niestety...

  Bardzo podobał mi się wątek małej Oliwiki, watek babć i wątek kariery Izabeli. Natomiast denerwowała mnie początkowa postawa Joanny. Jej ciągłe niezadowolenie, egoizm i lekki styl życia.


  Podobnie jak poprzednie książki Aleksandry Tyl również i tę przeczytałam "jednym tchem". Chociaż zakończenie było przewidywalne, to rozwój wypadków niejednokrotnie mnie zaskoczył, a tym samym ksiązka na pewno nie jest nudna.

  Bardzo ładna okładka, chyba najładniejsza z tych, jakie miały książki Aleksandry Tyl dodatkowo zachęca do czytania. Nie spodziewajcie się wielkiej literatury. Raczej jest to bardzo dobra powieść obyczajowa, którą bardzo przyjemnie się czyta. Polecam zwłaszcza na plażę lub na relaksujące popołudnie z książką.

  Jeden punkcik mniej tradycyjnie już za korektę. Błędów jest mniej niż w poprzednich książkach, mimo to nadal są i rzucają się w oczy.

Warto zerknąć