ebook Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu - audiobook
3.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 81)

Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 12.85
Audiobook - najniższa cena: 16.06
wciąż za drogo?
16.06 zł Lub 14.45 zł
17.90 zł
17.90 zł Lub 16.11 zł
16.11 zł
17.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Niech nikogo nie zmylą niewinne imiona Kuby i Buby! Bliźnięta z 22 opowiadań Grzegorza Kasdepkego mają zupełnie inne usposobienie i naprawdę nieźle rozrabiają.

W kolejnej książce Grzegorza Kasdepkego znajdziemy wesołe historyjki o Kubie i Bubie, którzy są najlepszym potwierdzeniem przysłowia: „Kto się lubi, ten się czubi”. Niby to bliźnięta, ale charaktery mają zupełnie różne i do tego na opak. Chłopak jest grzeczny i pilnie się uczy. O jego siostrze nie można już tego powiedzieć. Dlatego kłótnie między nimi są na porządku dziennym.
Opowiadania o niesfornym rodzeństwie wzbogacają pomysły na świetne zabawy, które pomogą uniknąć nudy. Wśród nich znalazły się przepisy na ciasteczka oraz instrukcje, jak zrobić straszną dynię na Helloween i oryginalne sylwestrowe maski. Książeczka nauczy też milusińskich, na czym polega segregacja śmieci. Dodatkową jej zaletą jest ujęcie przygód sympatycznych bliźniąt w ramy roku kalendarzowego.
Autor „Kuby i Buby…” – Grzegorz Kasdepke – to jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy tworzących literaturę dla dzieci. Jego wcześniejsze opowiadania ze zbioru „Kacperiada” otrzymały Nagrodę im. Kornela Makuszyńskiego.
O dowcipnych przygodach pomysłowych dzieciaków czyta Jacek Kiss, aktor Teatru Lalek „Guliwer”.

Kuba i Buba, czyli awantura do kwadratu od Grzegorz Kasdepke możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć