ebook Fundacja i Ziemia
4.02 / 5.00 (liczba ocen: 43061)

Fundacja i Ziemia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 29.56
Audiobook - najniższa cena: 31.12
wciąż za drogo?
35.25 złpremium: 22.74 zł Lub 22.74 zł
29.56 zł Lub 26.60 zł
37.91 zł Lub 34.12 zł
29.14 zł
29.94 zł 20% rabatu
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Zwieńczenie siedmiotomowego cyklu „Fundacja” – najważniejszego w pisarskiej karierze Isaaca Asimova i jednego z najlepszych w historii literatury science fiction. Golan Trevize, członek Rady Wykonawczej na Terminusie, miał zdecydować o przyszłości Galaktyki i podjął decyzję. Wybierając Galaksję, jeden organizm łączący na podobieństwo Gai wszystkie światy w przestrzeni, przekreślił zarazem pięćsetletni Plan Hariego Seldona. Trevize wciąż jednak ma wątpliwości – wierzy w słuszność swego wyboru, ale nie jest pewny swoich motywów. W poszukiwaniu odpowiedzi na dręczące go pytania wyrusza wraz z Janovem Peloratem i jego wybranką Bliss ku mitycznej Ziemi. Każda kolejna planeta zbliża ich do celu... i wciąż jeszcze żywej historii Galaktyki.

Fundacja i Ziemia od Isaac Asimov możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Ostani tom serii. Czya się go o wiele lepiej niż Agenta Fundacji. Bohater z poprzedniej części Travize wraz z kompanami wyrusza na poszukiwanie legendarnej Ziemi. Liczy, że na tej planecie potwierdzi słuszność swojego poprzedniego wyboru.

Warto zerknąć