Paradyzja
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca: BookRage
średnia ocena: 4.71 / 5.00
liczba ocen: 7
cena: 0.00
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
Pozostałe księgarnie
0.00 zł
Opis:

Paradyzja to tajemnicza kolonia orbitalna, która od stu lat utrzymuje bardzo ograniczone kontakty z Ziemią. Jej mieszkańcy stworzyli własny, rzekomo idealny ustrój społeczny. Ziemianie podejrzewają jednak, że władze kolonii naruszają fundamentalne prawa człowieka. Ziemski inspektor wysłany, żeby zbadać na miejscu sytuację, zastaje świat różniący się znacznie od tego, co głosi oficjalna propaganda.
Za tę, wydaną po raz pierwszy w roku 1984, powieść autor otrzymał przyznaną pośmiertnie Nagrodę Fandomu Polskiego SFINKS, przemianowaną później na Nagrodę im. Janusza A. Zajdla.


Nazwa pakietu: Światy Zajdla
pakiet trwał od: 2013-12-09 do: 2013-12-24

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Z jednej strony kawał dobrej sci-fi, a z drugiej jakiś taki niedosyt i momentami lekkie znużenie i znudzenie. Jednym słowem: nierówno. Moja ocena: 6/10

  • Awatar

    Zajdel w dobry sposób pokazał jak wyglądają w rzeczywistości próby stworzenia idealnego systemu/ładu społecznego przez ludzi (istoty bardzo nie idealne!). Książka dobra dla pokolenia nie znającego absurdów komuny.

  • Awatar

    Jak to często u Zajdla, mamy zderzenie wizji idealnego społeczeństwa, z jej urzeczywistnieniem przez ludzi dążących przede wszystkim do własnych celów. Intryga może nie jest jakoś szczególnie wymyślna, ale mimo to świetnie się czytało.

Inne proponowane
Warto zerknąć