ebook Cała prawda o planecie Ksi
4.83 / 5.00 (liczba ocen: 6)

Cała prawda o planecie Ksi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  BookRage
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
0.00 zł
Inne proponowane

Planeta Ksi miała być celem pierwszego w historii ludzkości osadnictwa poza Układem Słonecznym. Niestety, coś poszło nie tak, a ostatnie meldunki załogi konwoju były dość enigmatyczne. W celu wyjaśnienia szczegółów, na planetę Ksi zostaje wysłana ekspedycja, która ma za zadanie ustalić los osadników.
Po raz pierwszy wydana w 1983 roku, powieść ta zaliczana jest do powieści nurtu fantastyki naukowo-socjologicznej. Janusz A. Zajdel planował napisanie kontynuacji książki, zatytułowanej Drugie spojrzenie na planetę Ksi, ale zmarł przed jej ukończeniem.


Nazwa pakietu: Światy Zajdla
pakiet trwał od: 2013-12-09 do: 2013-12-24

Cała prawda o planecie Ksi od Janusz A. Zajdel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Świetne studium rządów watażków pod płaszczykiem SF - co można zrobić, gdy ma się nieograniczoną władzę nad życiem, propagandą i całkowitą świadomość braku kontroli, a do tego nikt nie jest w stanie poinformować świata zewnętrznego (jeśli w ogóle miałby na to chęć)? Wizja jest mało optymistyczna, ale niestety w dużym zakresie potwierdzona np. w Korei Północnej.

Warto zerknąć