ebook Cylinder van Troffa
4.78 / 5.00 (liczba ocen: 9)

Cylinder van Troffa
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  BookRage
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
0.00 zł
Inne proponowane

Epoka Rozszczepienia, obejmująca wieki XXII i XXIII to okres zapaści cywilizacji i chaosu. Młody, filijski naukowiec próbuje odtworzyć ówczesne wydarzenia na podstawie tajemniczego dokumentu zwanego "Notatnikiem Nieśmiertelnego". Kim jest ta legendarna postać? Jak doszło do upadku ludzkości? I czym właściwie jest urządzenie zwane "cylindrem van Troffa?"
Wydana po raz pierwszy w 1980 roku w ramach serii "Z kosmonautą" powieść, za którą w tym samym roku, Autor otrzymał nagrodę Ministra Kultury i Sztuki.


Nazwa pakietu: Światy Zajdla
pakiet trwał od: 2013-12-09 do: 2013-12-24

Cylinder van Troffa od Janusz A. Zajdel możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Mój pierwszy kontakt z Zajdlem i od razu miłość od pierwszego przeczytania. Książka tak wciągająca, że przeczytałem w jeden dzień, a nie zdarzały mi się takie przypadki jeszcze. Zdecydowanie polecam wszystkim fanom fantastyki.

 • Awatar

  Trochę "Fallouta", "Marsjanina", "Seksmisji", "Powrotu do prze/przyszłości"... Z dodatkiem historii miłosnej... Zapytuję się: dlaczego tak krótko i gdzie jest kontynuacja?

 • Awatar

  Książka zakupiona oczywiście w pakiecie z Bookrage (moim zdaniem najlepszy pakiet do tej pory). Książka Cylinder van Troffa była moim pierwszym zetknięciem z twórczością Zajdla i nie będę ukrywał, że zaskoczyła mnie niesamowicie pozytywnie. Pomimo, że napisana jeszcze przed "epoką powszechnej cyfryzacji", nie razi 'naiwną' wizją przyszłości.

 • Awatar

  Porządny kawałek fantastyki - problemy z czasem, jak go przeskoczyć, czy da się cofnąć, co zrobić aby spotkać ukochanych którzy zostali w przeszłości? A jeśli w końcu ich spotkamy, to czy to na pewno oni? Wielkie uznanie dla kunsztu autora.

 • Awatar

  Kolejny Zajdel z Bookrage... No książka, dyrba, świetna, tylko jak to teraz kupić?

Warto zerknąć