ebook Kronika wykrakanej śmierci
4.29 / 5.00 (liczba ocen: 18231)

Kronika wykrakanej śmierci

Kategoria:  / /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Szóste spotkanie z żelaznym druidem – najśmieszniejszym, najbardziej zwariowanym i najbardziej zapadającym w pamięć bohaterem urban fantasy od czasów Harry’ego Dresdena! Jak na 2000-letniego druida Atticus O’Sullivan całkiem szybko biega. I dobrze się składa, bo musi uciekać przed dwiema boginiami łowów – Artemidą i Dianą, wspomaganymi przez Olimpijczyków. Umykając przed ich ostrzałem, Atticus, Granuaile i wilczarz Oberon pędzą jak szaleni od Rumunii przez Polskę po Francję, by prosić o pomoc przyjaciela Tuatha Dé Danann. Cały ten radosny maraton panteonów psuje nordycki bóg Loki. Wystarczy przecież, że zabije w końcu tego uprzykrzonego druida, a będzie mógł rozpętać wreszcie swoją małą apokalipsę – Ragnarök...

Kronika wykrakanej śmierci od Kevin Hearne możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Bywa, że umysł nawala i przestaje myśleć. Zamiast tego zaczyna czuć. Uparty, gnębiący potwór zżera powoli naszą pewność siebie, nasze cele, nawet poczucie obowiązku, aż nie zostaje nam nic poza suchą, nijaką nudą, w której już nie sposób się skupić na utrzymujących nas w ruchu drobiazgach. Czujemy już tylko smak kredy i popiołu, a oczy widzą jedynie szarość z rzadka urozmaicaną dźgnięciami paniki. Depresja to więzienie, do którego mamy klucz, tylko nigdy nie chce nam się go szukać.
Depresja to więzienie, do którego mamy klucz, tylko nigdy nie chce nam się go szukać.
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Uwielbiam ten cykl. Jest strasznie, śmiesznie i strasznie śmiesznie. Wielbiciele fantastyki, zwłaszcza tej z przymrużeniem oka, powinni być usatysfakcjonowani. Polecam gorąco!

 • Awatar

  Co tu dużo gadać: stałam się fanką "Kronik Żelaznego Druida".
  Kolejna lekko, z poczuciem humoru napisana powieść, choć smutkiem napawa mnie fakt, że autor tak szybko morduje kolejnych bogów...
  Niewątpliwą niespodzianką była obecność na końcu książki "Dwóch kruków i (jednej) wrony". Nie sądziłam, że opowiadania i nowele szybko zostaną przetłumaczone, a tu proszę... W żadnym opisie nie znalazłam informacji o takim bonusie.

 • Awatar

  Bohaterowie pokonują stosunkowo niewielki dystans, ale dzieje się wiele. Skutki dawnych decyzji dopadają parę druidów w najmniej odpowiednich momentach. A modny obecnie w popkulturze Loki w świecie Atticusa nie jest sympatycznym cwaniaczkiem, ale prawdziwym wściekłym tricksterem.

 • Awatar

  Kolejny tom przygód 20 wiekowego druida i jego przyjaciół oraz wrogów. Tym razem uciekają przez całą Europę prze Artemidą i Dianą. Cały czas są rozrywką w boskich zakładach i pionkami w ich grze, Jednak czasami również pionki myślą i wymykają się siło wyższym. Trzyma poziom, a nawet lekko zwyżkuje.

 • Awatar

  Jak zawsze szybko i przyjemnie i z niecierpliwością nadal czekam na kolejne przygody Druida z seksowną Druidką. Rewelacyjna lektura, lekka i wspierająca relaks.

Warto zerknąć