Tomek na wojennej ścieżce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.80 / 5.00
liczba ocen: 5117
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
19.90 złpremium: 11.94 zł
-35% 12.90 zł
14.93 zł
16.92 zł
19.90 zł
Pozostałe księgarnie
15.74 zł
15.88 zł
15.92 zł
16.72 zł
17.91 zł
17.91 zł
18.00 zł
19.90 zł
19.90 zł
19.90 zł
Opis:

Przygody Tomka Wilmowskiego w krainie Indian. Tomek włącza się w ich walkę o zachowanie godności i prawa do swobodnego przemierzania amerykańskiej prerii.

Tomek na wojennej ścieżce od Alfred Szklarski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
 • Awatar

  Ksiazka o mlodym czlowieku dla mlodego czytelnika. Bardzo dobry pomysla na pierwsa powiesc "awanturnicza" i przygodowa. Tak jak poprzednicy-czytalam wszystkie czesci z wypiekami na twarzy. Tyle dobrych opinii w jednym miejscu chyba cos znaczy.

 • Awatar

  Miałem zawsze podobny problem jak Dominika (poniżej) - zawsze mnie zastanawiało, dlaczego tak mało osób wie o Szklarskim. Później okazało się, że wcale nie jest tak źle. A Szklarski bez wątpienia zasługiwał na miano polskiego Karola Maya.
  Tytułowy bohater, który pojawia się w cyklu dwie części wcześniej jest jeszcze nastolatkiem który uczy się życia w bardzo egzotycznych okolicznościach - tak geograficznych jak i historycznych. Tym razem wyrusza "na podbój" Ameryki Północnej, gdzie trafia w sam środek niemal westernowej rozróby. Szkoda, że powstało tylko osiem części tego cyklu. (dodatkowe dwie zostały napisane przez kogoś innego, a to już nie to samo).

 • Awatar

  Przygody Tomka Wilmowskiego pochłaniałam jedną za drugą mając kilkanaście lat i ogromnie żałuję, że były wśród moich znajomych tak mało popularne. Moim zdaniem to jedne z najlepszych książek dla młodzieży jakie powstały, trudno się oderwać od książki i nie sięgnąć po kolejną.

Inne proponowane
Warto zerknąć