ebook Tomek na wojennej ścieżce
3.81 / 5.00 (liczba ocen: 5058)

Tomek na wojennej ścieżce
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 14.53
Audiobook - najniższa cena: 20.93
wciąż za drogo?
18.51 złpremium: 11.94 zł Lub 11.94 zł
14.53 zł
14.93 zł Lub 13.44 zł
19.90 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
13.93 zł
14.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Przygody Tomka Wilmowskiego w krainie Indian. Tomek włącza się w ich walkę o zachowanie godności i prawa do swobodnego przemierzania amerykańskiej prerii.

Tomek na wojennej ścieżce od Alfred Szklarski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Ksiazka o mlodym czlowieku dla mlodego czytelnika. Bardzo dobry pomysla na pierwsa powiesc "awanturnicza" i przygodowa. Tak jak poprzednicy-czytalam wszystkie czesci z wypiekami na twarzy. Tyle dobrych opinii w jednym miejscu chyba cos znaczy.

 • Awatar

  Miałem zawsze podobny problem jak Dominika (poniżej) - zawsze mnie zastanawiało, dlaczego tak mało osób wie o Szklarskim. Później okazało się, że wcale nie jest tak źle. A Szklarski bez wątpienia zasługiwał na miano polskiego Karola Maya.
  Tytułowy bohater, który pojawia się w cyklu dwie części wcześniej jest jeszcze nastolatkiem który uczy się życia w bardzo egzotycznych okolicznościach - tak geograficznych jak i historycznych. Tym razem wyrusza "na podbój" Ameryki Północnej, gdzie trafia w sam środek niemal westernowej rozróby. Szkoda, że powstało tylko osiem części tego cyklu. (dodatkowe dwie zostały napisane przez kogoś innego, a to już nie to samo).

 • Awatar

  Przygody Tomka Wilmowskiego pochłaniałam jedną za drugą mając kilkanaście lat i ogromnie żałuję, że były wśród moich znajomych tak mało popularne. Moim zdaniem to jedne z najlepszych książek dla młodzieży jakie powstały, trudno się oderwać od książki i nie sięgnąć po kolejną.

Warto zerknąć