Ja inkwizytor. Głód i pragnienie
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.57 / 5.00
liczba ocen: 3191
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
31.92 złpremium: 19.15 zł
26.50 zł
26.81 zł
27.13 zł
31.92 zł
Pozostałe księgarnie
26.70 zł
27.13 zł
28.41 zł
29.00 zł
31.92 zł
Opis:

Dwie historie ze świata, który rozświetlają płonące stosy. Sługa Boży Mordimer Madderdin po raz kolejny zatroszczy się o spokój dusz jego mieszkańców – na swój bardzo skuteczny sposób.

Oto on, inkwizytor i Sługa Boży. Człowiek głębokiej wiary. Imię jego: Mordimer Madderdin.
Przed sąd inkwizycyjny posłał dziesiątki ludzi. Może być Twoim najgorszym koszmarem, jeśli tylko zechcesz. Nawet nie przypuszczasz, ile rzeczy da się wyrzeźbić za pomocą jednego dłuta...
Jacek Piekara stworzył świat, w którym Chrystus zszedł z krzyża i objął władzę nad ludzkością. Świat tortur, stosów i prześladowań, w którym „Pan i jego Apostołowie wyrżnęli w pień pół Jerozolimy”, a ludzie modlą się słowami „(...) i daj nam siłę, byśmy nie przebaczali naszym winowajcom”.

CYTATY:
Nie ma bogactwa bez bezwzględności.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Lubie wszystkie czesci cyklu. Jak widac ponkomentarzach, niebjesten jedyna. Czekam na wiecej.

  • Awatar

    Jeśli ktos czytał dowolną książkę z serii albo ją pokochał albo nie ma co namawiać :) Ja z przyjemnością sięgam po każdą z tych książek i ta także nie zawiodła choć jak zwykle za szybko się kończy i za długo trzeba czekać na kolejną, ale do rzeczy. Świetnie napisane opowieści z alternatywnego świata w którym Chrystus zstąpił z krzyża aby mieczem i ogniem wypala grzech z niewiernych. Pisana w pierwszej osobie pozwala w pełni wniknąć w ten cudny świat. Ubóstwiam i polecam.

Inne proponowane
Warto zerknąć