I jak tu nie biegać!
3.47 / 5.00 (liczba ocen: 504)

I jak tu nie biegać!

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Beata Sadowska, znana dziennikarka, która kiedyś nie znosiła biegać, napisała książkę pełną pozytywnej energii i zachęcającą do tej aktywności. Autorka biegła w 12 maratonach: w Europie, Azji, Ameryce; na ulicach wielkich miast, w górach i po egzotycznej plaży. Relacja Beaty przeplata się z wypowiedziami Kuby Wiśniewskiego, cenionego trenera biegowego. Nie jest to jednak typowy poradnik – to recepta na lenistwo! Ta książka łączy pasję, wiedzę i mądrą miłość do biegania. I jak tu nie biegać! „Ze wszystkich książek o bieganiu najbardziej lubię nie te o treningu, ale te o motywacji. Powie ktoś: co jeszcze można napisać ciekawego o tym, że fajnie jest biegać? Otóż można bardzo wiele. Przeczytaj książkę Beaty, a dowiesz się, o co naprawdę chodzi w bieganiu. I co tracisz, jeśli jeszcze nie biegasz”. Marek Tronina, dyrektor Maratonu Warszawskiego „Wszystko mi się w tej książce podoba – oprócz sugestii, że bieganie rano jest lepsze niż bieganie wieczorem. Otóż według mnie jest odwrotnie! Ale istnieje tylko jeden sposób, by się o tym przekonać: zacząć biegać. Oczywiście po przeczytaniu tej książki”. Tomasz Lis, redaktor naczelny „Newsweeka”, maratończyk „Dzięki lekturze książki Beaty poczułem się, jakbym przebiegł maraton. Nie, wcale nie zmęczony. Naładowany dobrą energią. I postanowiłem dać bieganiu jeszcze jedną szansę. Może wreszcie je polubię?” Marcin Prokop, dziennikarz TVN „Radość biegania – każdy z nas, biegających, odczuwa ją w inny sposób, ale wszyscy wiemy, jak trudno opisać ją słowami. Beacie się udało. Tę książkę można czytać przed bieganiem, w trakcie (czekam na audiobook) lub po treningu. Nie sposób przedawkować. Nic, tylko czytać i biegać!” Maciej Kurzajewski, dziennikarz TVP Sport, zdobył Koronę Maratonów Ziemi „Wreszcie się doczekałem – książki o bieganiu napisanej przez kobietę. I to jakiej książki! To, że autorka biega amatorsko, nie przeszkadza jej w mistrzowskim ukazaniu tego baaardzo szerokiego tematu. Fascynujące ujęcie problemów, z którymi stykają się biegacze, i wciągający styl. Z serca polecam”. Jerzy Skarżyński, maratończyk, trener, autor poradników dla biegaczy.

I jak tu nie biegać! od Beata Sadowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Książka trochę o niczym, bez zbytniej ilości faktów i informacji. Sporo powtórzeń, które mogą znudzić. Ale to też książka o przyjemności biegania i radości z dzielenia się tą frajdą. Kto biega, znajdzie w niej coś dla siebie, choćby zapomnianą motywację do dalszych treningów. Ogólnie - biegaczom polecam, na osobach niebiegających książka nie zrobi żadnego wrażenia.

 • Awatar

  Dla mnie książka może być! Liczyłam na jakieś ciekawe informacje, sporą dawkę motywacji, a książka mnie zwyczajnie zanudziła. Dużo osób ją dobrze ocenia, więc warto zaryzykować i kupić książkę na jakiejś promocji. Może do was przemówi. Ja jestem na nie. Nudna i nieciekawa.

 • Awatar

  Polecam każdemu biegaczowi, nie ważne ile kilometrów ma w nogach, książka inspiruje i motywuje do biegania skupiając się nie na tabelkach i cyfrach ale opisując prawdziwą radość z każdego treningu w parku, rankiem, na urlopie z psem czy dzieckiem pod pachą! Jedyny minus e booka - pani Beata nie mogła podpisać mojego egzemplarza, kiedy spotkałam ją na biegowej ścieżce.

 • Awatar

  Świetna pozycja, którą z pewnością mogę polecić. Do tego cena naprawdę przystępna(zwłaszcza tutaj), jednak zapewniam, że nie będziecie żałować zakupu, gdy tylko przeczytacie chociaż jeden rozdział.

Warto zerknąć