ebook Duchy Inków
3.28 / 5.00 (liczba ocen: 103)

Duchy Inków
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 18.46
wciąż za drogo?
23.16 złpremium: 14.94 zł Lub 14.94 zł
18.46 zł Lub 16.61 zł
24.90 zł
24.90 zł
24.90 zł Lub 22.41 zł
18.66 zł
20.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Inne proponowane

Emocjonująca historia o poszukiwaniu inkaskiego skarbu. Z Indianą Jonesem w Peru? Nie! Z polską archeolog na zamku w Niedzicy! „Duchy Inków” to kolejna książka Jolanty Marii Kalety. Tym razem autorka opiera fabułę powieści na legendzie o inkaskim skarbie ukrytym na zamku w Niedzicy. Według przekazów ponad dwa wieki temu w lochach warowni ukryto wywiezione z Peru złoto świątyni Coricanchy. Znalezione w 1946 r. pod kamiennym schodkiem inkaskie kipu gdzieś się zawieruszyło, poszukiwacze skarbów i służby specjalne nic nie znalazły i sprawa poszła w zapomnienie. Archeolodzy jednak bardzo dobrze ją znają. Od lat spędza ona również sen z powiek archeolożce z Wrocławia – Ince Złotnickiej, która wraz z synem w wakacje przybywa na niedzicki zamek, by pomóc w wykopaliskach. Ma jednak w tym ukryty cel.Czy legendarną zagadkę pomoże odkryć jej przystojny archeolog z Krakowa? Na ile Inka może się przed nim odsłonić? Czy to rozsądne wyjawiać mu rodzinne sekrety? Dlaczego tajemnicami zamku interesują się dwaj podejrzani turyści, którzy ciągle kręcą się wokół budowli i Inki? Czy duchy zmarłych Inków czuwają nad niedzicką warownią, chroniąc jej sekrety przed dostaniem się w niepowołane ręce? Tego wszystkiego można się dowiedzieć z niezwykle fascynującej i wciągającej lektury, jaką jest powieść „Duchy Inków”.

Duchy Inków od Jolanta Maria Kaleta możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jestem bardzo mile zaskoczony tą pozycją.

    Przed zakupem książki trochę się wahałem : "Duchy Inków" w Niedzicy ?! Całość okazała się bardzo ciekawym kryminałem.

    Historia, skarb, klątwy, wspaniałe opisy zamku w Niedzicy, a w tym wszystkim dwójka archeologów, którzy za wszelką cenę chcą poznać prawdę o swoich przodkach. Niestety nie tylko oni poszukują legendarnego skarbu Inków. Służby Bezpieczeństwa państwa Polskiego, również zwęszyły w tym swój interes.

    Jedynym mankamentem tej pozycji, jest wątek miłosny (tak jestem mężczyzną i się nie znam ). Trochę mi to ciążyło, momentami drażniło, ale całościowo książka mnie usatysfakcjonowała. Z całą pewnością zapoznam się z pozostałą twórczością autorki. Pozycja obowiązkowa dla miłośników D.Browna i wszelakich tajemnic z historią w tle.

Warto zerknąć